Serwis Prawno-Gospodarczy LexisNexis szybszy i wygodniejszy w obsłudze

Polecamy

W dniu 22.10.2012 r. LexisNexis Polska wprowadziło nową, zoptymalizowaną technologicznie wersję Serwisu Prawno-Gospodarczego. Nowa wersja SPG jest szybsza, bardziej wydajna i wygodniejsza w użyciu.

W dniu 22.10.2012 r. LexisNexis Polska wprowadziło nową, zoptymalizowaną technologicznie wersję Serwisu Prawno-Gospodarczego. Nowa wersja SPG jest szybsza, bardziej wydajna i wygodniejsza w użyciu.

Serwis Prawno-Gospodarczy jest narzędziem wspierającym pracę osób, które w swojej działalności operacyjnej dokonują analizy potencjalnych klientów i kontrahentów. Tym, co wyróżnia SPG, jest udostępnianie treści pochodzących z oficjalnych dzienników urzędowych, dotyczących ponad 320 tysięcy podmiotów z KRS. Dzięki wielokrotnej weryfikacji danych ze strony LexisNexis, klienci mają zapewniony dostęp do wiarygodnych informacji pokazujących zarówno aktualny, jak i historyczny status przedsiębiorstwa.

Funkcjonalnością, która jest najbardziej doceniana przez użytkowników Serwisu Prawno-Gospodarczego, są powiązania kapitałowo-osobowe prezentowane w formie czytelnych grafów i tabel. Poza danymi dotyczącymi składu zarządu, kapitału zakładowego czy publikowanych sprawozdań finansowych, w prosty sposób można uzyskać informacje o relacjach między podmiotami. Automatyczne powiadomienia o zmianach w KRS umożliwiają śledzenie zmian u wybranych klientów firmy. Dodatkowe informacje o kondycji finansowej kontrahentów oraz zaległościach płatniczych można uzyskać dzięki raportom z wywiadowni gospodarczej InfoCredit i Krajowego Rejestru Długów.

Zmiana technologiczna przeprowadzona w połowie października br. oznacza przede wszystkim:

  • szybsze działanie wszystkich elementów serwisu;
  • płynniejsze poruszanie się pomiędzy elementami serwisu;
  • możliwość pracy z serwisem na wielu kartach przeglądarki równocześnie;
  • bardziej przejrzyste grafy powiązań kapitałowo-osobowych;
  • dodatkowe, przydatne pola w metrykach podmiotów ("adres e-mail" oraz "adres www").

Szczegółowe informacje na temat Serwisu Prawno-Gospodarczego dostępne są pod adresem www.spg.lexisnexis.pl.
Więcej informacji o produktach i firmie zamieszczono na stronie internetowej: www.lexisnexis.pl.

Źródło: LexisNexis Polska

Udostępnij artykuł: