Sezam z kredytami on-line

Bankowość

Klienci Banku BPH, korzystający z systemu bankowości internetowej Sezam, mogą za jego pośrednictwem zawierać umowy o produkty kredytowe on-line, bez konieczności odwiedzania oddziału.

Klienci Banku BPH, korzystający z systemu bankowości internetowej Sezam, mogą za jego pośrednictwem zawierać umowy o produkty kredytowe on-line, bez konieczności odwiedzania oddziału.

Osoby korzystające z systemu bankowości internetowej Sezam mogą otrzymać on-line kredyt gotówkowy oraz kartę kredytową. Dzięki nowej funkcjonalności złożenie wniosku zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Po zapoznaniu się z wygenerowanymi on-line dokumentami klient podpisuje umowę za pomocą hasła otrzymanego SMS-em. W przypadku klientów posiadających w Banku BPH konto osobiste, przelew przyznanych środków - np. kredytu gotówkowego - może być zrealizowany w czasie rzeczywistym, a klienci będą mogli korzystać z tych środków nawet w ciągu kilku minut po podpisaniu umowy.

- Przeprowadzone przez nas badania pokazują, że 80 proc. użytkowników bankowości internetowej jest zainteresowanych korzystaniem on-line także z produktów kredytowych. Co więcej, klienci korzystający z tego rozwiązania, będą mogli liczyć także na specjalne oferty promocyjne - mówi Krzysztof Łęgowski, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku BPH.

Rozwiązanie Banku BPH jest elastyczne i daje możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb. W przypadku kredytu gotówkowego klienci mogą wybrać kwotę i okres kredytowania, ubezpieczenie, a także - co szczególnie ważne - sprawdzić, jakie są szczegółowe koszty dla różnych wariantów kredytu. Klienci mogą również śledzić status wniosku poprzez komunikaty otrzymywane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS.

Już wkrótce bank poszerzy wachlarz produktów, z których użytkownicy bankowości internetowej będą mogli skorzystać on-line. W styczniu 2015 r. tą drogą będzie można otrzymać limit w saldzie debetowym, otworzyć rachunek bieżący, uzyskać kartę debetową, a w dalszej kolejności także podwyższyć limit na karcie kredytowej i limit debetowy w koncie osobistym.

Z produktów kredytowych on-line mogą korzystać użytkownicy bankowości internetowej Sezam, którym bank zaproponował te produkty w zakładce Oferta dla Ciebie. Korzystanie z nowej funkcjonalności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Źródło: Bank BPH

Udostępnij artykuł: