SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu: zmienia się, oferuje więcej, wprowadza innowacje

Bankowość spółdzielcza

SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
Fot. YT

Bank Spółdzielczy w Toruniu jest jednym z czołowych banków spółdzielczych w Polsce i odgrywa znaczącą rolę na rynku usług finansowych w województwie kujawsko-pomorskim.

#BSToruń: Będą wdrażane przełomowe, wygodne, a zarazem bezpieczne rozwiązania dla klientów − bank stawia na innowacyjność #BankToruń #Centrala #Lelewela33 #nowoczesność #partnerstwo #wygoda #MadeInToruń #BankDlaCiebie

Wraz z grupą 195 banków współtworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, której usługi oferowane są w ponad 1700 placówkach.

W ofercie Bank proponuje m.in. usługę autoryzacji biometrycznej, gdzie za pomocą dłoni klienci, bez użycia karty, mogą realizować szereg operacji w urządzeniach zlokalizowanych w naszych strefach samoobsługowych.

Innowacyjna strategia

Proces digitalizacji jest bowiem istotnym elementem nowej strategii na lata 2018 – 2020, i w najbliższym czasie będą wdrażane przełomowe, wygodne, a zarazem bezpieczne rozwiązania dla klientów − bank stawia na innowacyjność.

Stąd też siedziba główna Banku Spółdzielczego w Toruniu została ostatnio gruntownie zmodernizowana. W nowo zaaranżowanych wnętrzach utworzono m.in.:

nowoczesne salki spotkań z klientami i partnerami biznesowymi,

kreatywne salki wspomagające pracę twórczą.

To również realizacja celów strategicznych banku zrzeszającego SGB-Bank SA, czyli: tworzenia nowoczesnej grupy bankowej, dysponowanie najnowszymi technologiami, wprowadzanie konkurencyjnej oferty produktowej.

W październiku toruński Bank 2018 r. otrzymał wyróżnienie „Made In Toruń”, podkreślające walory firmy, działającej zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesowej, oferującej produkty i usługi najwyższej jakości.

Bank Spółdzielczy w Toruniu ma swoje Oddziały w: Chełmnie, Chełmży, Lisewie,    Łysomicach, Łubiance, Papowie Biskupim, Stolnie, Unisławiu, Wąbrzeźnie, Złejwsi Wielkiej.

Oddział w Wąbrzeźnie też w nowej odsłonie

Zmodernizowano również Oddział w Wąbrzeźnie. Klienci obsługiwani są w nowej formule. Bank postawił na:

szybkość = samoobsługa w strefach;

wygodę = biometria za pomocą naczyń krwionośnych;

komfort = profesjonalne doradztwo w nowoczesnych salkach spotkań.

Grzegorz Flanz, wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Toruniu  powiedział, że:

Dotychczasową placówką w Wąbrzeźnie był wątpliwej jakości lokal w budynku Urzędu Gminy. Taki stan odziedziczyliśmy po BS Chełmno, które zostało przejęte przez SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu wraz z początkiem 2018.

Placówka pełniła bardziej rolę punktu kasowego, miejsce realizacji prostych transakcji. Na spotkania doradcze nie było miejsca.

Tylko serdeczności Klientów i cierpliwości pracowników zawdzięczamy to, że jakoś dało się tam prowadzić działalność biznesową – podkreślił Grzegorz Flanz.

Nowy lokal wcale nie jest większy. Ale jest za to radykalnie inny. Nowoczesny wystrój, przyjazna aranżacja, odpowiednie salki na spotkania doradcze z klientami.

A do tego całodobowa strefa samoobsługowa, a w niej bankomat/wpłatomat z identyfikacją biometryczną (wpłaty i wypłaty bez konieczności użycia karty). Niedługo zresztą trafi tam także dodatkowy bankomat.

Wąbrzeźno zasługuje na usługi finansowe na miarę XXI wieku. Cieszę się, że jako Bank stale dążący do podnoszenia standardów działania, możemy te standardy zaoferować mieszkańcom, przedsiębiorcom i rolnikom z Powiatu Wąbrzeskiego – dodał Grzegorz Flanz.

Udostępnij artykuł: