SGB Mobile nominowana do nagrody w kategorii „Bankowość mobilna” w konkursie Mobile Trends Awards

Bankowość spółdzielcza

W czwartek (17 marca) w Krakowie rozdano nagrody w ramach tegorocznej edycji Mobile Trends Awards. Na podstawie ponad 100 tysięcy głosów wręczono 17 statuetek dla najlepszych projektów i aplikacji mobilnych, pisze Rafał Łopka z Grupy SGB.

Mobile Trends Awards
Mobile Trends Awards 2021. Źródło: FB MTA / SGB-Bank

W czwartek (17 marca) w Krakowie rozdano nagrody w ramach tegorocznej edycji Mobile Trends Awards. Na podstawie ponad 100 tysięcy głosów wręczono 17 statuetek dla najlepszych projektów i aplikacji mobilnych, pisze Rafał Łopka z Grupy SGB.

11. edycja MTA przeszła do historii. Nasza aplikacja SGB Mobile – stworzona na potrzeby klientów banków spółdzielczych SGB, była nominowana do nagrody w kategorii „Bankowość mobilna”.

Nie wygraliśmy – triumfowała aplikacja „Moje ING mobile” – ale już sam fakt nominacji był dla Grupy SGB dużym wyróżnieniem.

„Mobilne przyspieszenie” w Grupie SGB działa, a nasi klienci mogą korzystać z najnowocześniejszych i najlepszych dostępnych rozwiązań

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży mobilnej. Co roku konkurują z sobą marki bardzo silne, oceniane za innowacyjność, perfekcję wykonania, dostosowanie rozwiązań technologicznych do realnych potrzeb użytkowników i odwagę w stawianiu sobie coraz wyższych celów

Czytaj także: Wojna w Ukrainie: Grupa SGB aktywnie wspiera uchodźców

Aplikacja SGB Mobile dostępna 180 bankach

– Praca nad aplikacją SGB Mobile łączącą różne systemy i dostępną dla wszystkich 180 Banków Spółdzielczych w Zrzeszeniu SGB to codzienne wyzwania – mówi Artur Józefowski, dyrektor Biura Bankowości Mobilnej i Internetowej.

– Tym bardziej cieszy fakt, że jej powstanie i rozwój doceniane są nie tylko przez ekspertów, ale również przez samych użytkowników. Ponowna nominacja w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards była dla nas dużym wyróżnieniem. Mimo, iż nie udało się wygrać, to fakt istnienia w gronie najlepszych mobilnych rozwiązań bankowych w naszym kraju jest dla nas osiągnięciem.

Ponowna nominacja w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards była dla nas dużym wyróżnieniem

To dowód na to, że „Mobilne przyspieszenie” w Grupie SGB działa, a nasi klienci mogą korzystać z najnowocześniejszych i najlepszych dostępnych rozwiązań. My nie ustajemy w pracach nad rozwojem aplikacji. Już niedługo aplikacja SGB Mobile będzie dostępna również dla firm – podkreśla Artur Józefowski.

Czytaj także: SGB Mobile po raz kolejny z nominacją w konkursie Mobile Trends Awards’21

Mobilne przyspieszenie w Grupie SGB

Aplikacja SGB Mobile jest doceniana za kolejne nowoczesne rozwiązania, m.in.:

  • możliwość otwarcia konta na selfie,
  • logowanie z wykorzystaniem biometrii,
  • dodawanie kart do portfeli cyfrowych,
  • przelewy na telefon BLIK,
  • zarządzanie subskrypcjami usług streamingowych,
  • moduły Autopay i Active.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na SGB Mobile. Byliśmy obecni na Gali kolejny raz, to znak, że na stałe zadomowiliśmy się w gronie najlepszych aplikacji mobilnych w Polsce.

A zwycięstwo? Cóż, jak to mówią: do trzech razy sztuka ...

Gratulacje dla wszystkich laureatów i do zobaczenia za rok!

Mobile Trends Awards 2022
Mobile Trends Awards 2021. Źródło: FB MTA / SGB-Bank

Czytaj także: SGB Mobile i płatności mobilne Grupy SGB w kinach studyjnych w całej Polsce

Źródło: aleBank.pl
Udostępnij artykuł: