SHAR-POL wśród laureatów WIKTORII 2013

Finanse i gospodarka

W tym roku Warszawska Izba Przedsiębiorców po raz XVI nagrodziła firmy wyróżniające się swoją działalnością w handlu, usługach i produkcji. Prestiżowy Znak Jakości Przedsiębiorców trafił do 34 przedsiębiorstw - liderów w swoich branżach. W zaszczytnym gronie zwycięzców znalazła się firma SHAR-POL, wyłączny przedstawiciel koncernu Syneron Candela w Polsce, specjalizujący się w nowoczesnych systemach laserowych.

26 października 2013 r. podczas Wielkiej Gali w warszawskim hotelu Radisson Blue Sobieski rozstrzygnięto wyniki ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest promocja najlepszych polskich firm. W tegorocznej edycji zostało nominowanych 500 przedsiębiorstw, spośród których kapituła konkursu wyłoniła 34 laureatów w piętnastu kategoriach. Godło WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców 2013 trafiło m.in. do firmy SHAR-POL, wyłącznego przedstawiciela światowego koncernu Syneron Candela w Polsce. Nagrodę w kategorii „Medycyna, Zdrowie i Uroda” odebrał Prezes firmy, Marek Pociask. – Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie stanowi dla nas ogromny powód do radości, a także satysfakcji płynącej z docenienia naszej wieloletniej pracy oraz jakości świadczonych przez nas usług. Statuetka WIKTORII na pewno zajmie honorowe miejsce na naszej specjalnej, firmowej półce – mówi Prezes firmy SHAR-POL.

Uroczystą galę finałową poprowadzili Agnieszka Cegielska i Maciej Orłoś, a honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli: Ministerstwo Gospodarki, Wojewodowie i Marszałkowie Województw, Prezydent Miasta st. Warszawy, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związek Powiatów Polskich.

Firma SHAR-POL systematycznie rozwija swoją działalność od 1993 roku, będąc prekursorem w dziedzinie medycznych zastosowań laserów w Polsce. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się wiodące technologie m.in. w chirurgii, stomatologii czy medycynie estetycznej uznanych światowych firm. Stałe grono klientów dystrybutora stanowią szpitale publiczne, prywatne kliniki oraz profesjonalne gabinety lekarskie i kosmetyczne. Od 20 lat firma SHAR-POL gwarantuje pełen pakiet usług – od wyposażenia w sprzęt, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, doradztwo oraz szkolenia prowadzone przez wykwalifikowany personel.

Źródło: www.shar-pol.pl

Udostępnij artykuł: