Sixt z Pekao Leasing

Finanse i gospodarka

Sixt Rent a Car Polska, wiodąca firma na rynku wynajmu samochodów,  rozpoczęła współpracę z Pekao Leasing Sp. z o.o. Na mocy podpisanej umowy w styczniu 2013 roku została uruchomiona nowa usługa - Sixt Leasing.

Sixt Rent a Car Polska, wiodąca firma na rynku wynajmu samochodów,  rozpoczęła współpracę z Pekao Leasing Sp. z o.o. Na mocy podpisanej umowy w styczniu 2013 roku została uruchomiona nowa usługa - Sixt Leasing.

Umowa o współpracy z Pekao Leasing  stanowi poważny krok w dalszym rozwoju Sixt Rent a Car Polska. Spółka nieustannie podejmuje działania, mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki w Polsce: otwiera nowe punkty wynajmu, rozszerza posiadaną flotę samochodową oraz wprowadza do swojej oferty kolejne usługi. Jedną z nich jest Sixt Leasing.

Zakup nowych samochodów to poważna decyzja dla każdej firmy, niosąca za sobą często duże nakłady finansowe. Aby nie nadwyrężyć budżetu kupujących, Sixt Rent a Car Polska wspólnie z Pekao Leasing wprowadza nowy produkt - Sixt Leasing. Jest to oferta będąca połączeniem wynajmu długoterminowego wraz z zarządzaniem flotą samochodową (CFM) oraz z produktem finansowym czyli leasingiem. Usługa skierowana jest do wszystkich podmiotów,  które rozważają zakup nowej, bądź poszerzenie dotychczasowej floty samochodowej.

Korzyści płynące z nowej usługi Sixt Leasing to przede wszystkim oszczędność czasu wynikającaz faktu, że począwszy od wyboru auta, poprzez pozyskanie finansowania, kończąc na obsłudze technicznej - za wszystko odpowiedzialny jest Pekao Leasing i Sixt. Klienci nie muszą angażować własnego kapitału, a wszystkie opłaty związane z użytkowaniem samochodów zawarte są w miesięcznych ratach. Dodatkowo, do każdego klienta dedykowany jest opiekun, który będzie  zarządzać daną flotą oraz pomagać rozwiązywać wszelkie problemy związane z eksploatacją pojazdów.

 "Pekao Leasing  jest bardzo stabilnym partnerem biznesowym, a o jego pozycji na rynku świadczy m.in. powiązanie kapitałowe z Bankiem Pekao SA. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować wspólny produkt, który wyróżni naszą usługę. Mamy nadzieję, że połączenie sił dwóch tak dużych graczy w kraju, okaże się atrakcyjne dla Klientów." powiedział Paweł Reczyński Prezes Sixt Rent a Car Polska.

"Pekao Leasing posiada jeden z najbezpieczniejszych portfeli umów leasingowych na rynku oraz dużą i profesjonalną sieć sprzedaży. Stara się także na bieżąco odpowiadać na zmieniające się potrzeby Klientów i ofertować im najbardziej indywidualne rozwiązania. Nawiązanie współpracy z Sixt Rent a Car to kolejny krok w tworzeniu nowoczesnej oferty produktowej, której jednym z elementów jest usługa CFM." - powiedziała Anna Wołczacka, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Pekao Leasing.

Udostępnij artykuł: