Sklepy obuwnicze McArthur w projektach Outlet Center

Finanse i gospodarka

Firma CBRE informuje, że projekty Outlet Center w Lublinie i Białymstoku zyskały nowego najemcę. W sklepach o powierzchni blisko 140 mkw. pod marką McArthur dostępne będzie obuwie damskie i męskie dla osób w różnym przedziale wiekowym.

Firma CBRE informuje, że projekty Outlet Center w Lublinie i Białymstoku zyskały nowego najemcę. W sklepach o powierzchni blisko 140 mkw. pod marką McArthur dostępne będzie obuwie damskie i męskie dla osób w różnym przedziale wiekowym.

McArthur to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek obuwia w kraju, od kilkunastu lat z powodzeniem działająca na polskim rynku. Początki firmy związane były z obuwiem typowo sportowym. Wraz z rozwojem marki asortyment został poszerzony o propozycje bardziej klasyczne, ale także o te nowoczesne, projektowane zgodnie z najnowszymi trendami w branży. Ubiegły rok przyniósł duże zmiany w firmie - nowy projekt logotypu oraz otwarcia salonów obuwniczych w nowej aranżacji. Zostało to docenione podczas szóstej edycji konkursu Retail Marketing Awards 2013, podczas której salon McArthur w Galerii Katowickiej został wyróżniony, zajmując 3-cie miejsce za najlepszy salon w branży mody.

Outlet Center w Lublinie i Białymstoku będą pierwszymi w tych miastach obiektami handlowymi tego typu, oferując markowe produkty pochodzące z poprzednich kolekcji, nadwyżek produkcyjnych czy serii próbnych w cenach znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej.

Zarówno Outlet Center w Lublinie, jak i Białymstoku charakteryzują się doskonałym położeniem, tak dla mieszkańców aglomeracji, jak i osób przybywających spoza miasta. Będą też częścią parków handlowych. W Lublinie obok przyszłego outletu działa już Castorama, w Białymstoku natomiast poza Castoramą w grudniu 2013 otwarto stację paliw i dyskont sieci Biedronka, w planach jest także market meblowy "Agata Meble."

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management S.A. Sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A., będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

Źródło: CBRE

Udostępnij artykuł: