ŠKODA w promocyjnym leasingu 108%

Finanse i gospodarka

Od marca samochody marki ŠKODA dostępne są w promocyjnej ofercie leasingowej. ŠKODA Leasing 108% umożliwia przedsiębiorcom sfinansowanie nowego auta najpopularniejszej marki samochodowej w Polsce na atrakcyjnych warunkach. Przykładowo trzecią generację modelu Octavia można nabyć do firmowej floty w ramach ŠKODA Finance już od 851 zł miesięcznie.

ŠKODA to niekwestionowany lider sprzedaży na polskim rynku. Według danych IBRM SAMAR w 2012 r. zarejestrowano w sumie 32 200 szt. aut czeskiego producenta. Samochody z Mladá Boleslav są najczęściej wybieranymi pojazdami zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W styczniu 2013 r. udział ŠKODY w rynku wyniósł prawie 16%. Poszczególne modele ŠKODY otwierają rankingi najpopularniejszych samochodów w Polsce. ŠKODA Rapid została uznana za motoryzacyjną premierę 2012 roku w prestiżowym konkursie magazynów „Motor” i „Auto Moto”. W styczniu br. Fabia zajęła pierwsze miejsce w segmencie B w rankingu najczęściej rejestrowanych modeli, przygotowanym przez IBRM SAMAR. Wszystkie nowe samochody ŠKODA, w tym trzecią generację ŠKODY Octavia, przedsiębiorcy będą mogli sfinansować dzięki konkurencyjnemu leasingowi w ramach ŠKODA Finance.

ŠKODA Leasing 108% to forma finansowania ŠKODY dla przedsiębiorców, którzy nie chcą angażować własnych środków. Wystarczy 10% wkładu własnego, by rozbudować firmową flotę o samochody marki. W promocyjnej ofercie ŠKODA Finance całkowita suma opłat 108% obowiązuje przy okresie leasingu wynoszącym 36 miesięcy, opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu 1%. Oferta leasingowa dostępna jest także dla innych parametrów: okresu leasingu od 24 do 60 miesięcy, wysokości opłaty wstępnej od 10% do 45% oraz wartości wykupu od 1% do 25%.

130309.skoda.01.500x

Oferta ŠKODA Leasing 108% wraz z atrakcyjnym pakietem ubezpieczeniowym obejmuje wszystkie modele marki ŠKODA wyprodukowane w 2012 i 2013 r.

Promocyjna oferta ŠKODA Finance jest ważna do 30 czerwca 2013 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.skoda-auto.pl/finansowanie.

ŠKODA Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki ŠKODA, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Udostępnij artykuł: