SKOK zmienia się w Saltus

Finanse i gospodarka

Saltus Ubezpieczenia to nowa marka TUW SKOK oraz SKOK Życie, które od 2012 roku kierują swoją ofertę produktów korporacyjnych we współpracy z brokerami i multiagentami.

„Od 2012 r. skutecznie współpracujemy z partnerami zewnętrznymi w oparciu o kompleksowy wachlarz produktów korporacyjnych obejmujący m.in. ubezpieczenia na życie, majątkowe, zdrowotne, czy też produkty bancassurance” – mówi Maciej Dylewski, dyrektor zarządzający sprzedażą zewnętrzną SKOK Ubezpieczenia. Nowa oferta odniosła rynkowy sukces i stała się podstawą do wykonania kolejnego kroku – powołania nowej marki, Saltus Ubezpieczenia, która już wkrótce zadebiutuje na rynku.

„Dążymy do tego, aby stabilne podstawy były kluczem do zwiększenia dynamiki naszego rozwoju. Dlatego nowej marce – Saltus Ubezpieczenia – zapewniamy solidne zaplecze w postaci ekspertów Działu Sprzedaży Zewnętrznej oraz sprawdzone już produkty korporacyjne, które są oferowane wyłącznie we współpracy z pośrednikami zewnętrznymi. Jestem przekonany, że dzięki takiemu połączeniu uzyskamy to, co najważniejsze do zbudowania sukcesu nowej marki” – podkreśla Maciej Dylewski.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: