SkyCash z nowym zarządem

Kadry / Tylko u nas

Nowym prezesem zarządu SkyCash Poland został Tomasz Krajewski. Do zarządu weszli także Adam Krypel i Jarosław Mazek.

Nowym prezesem zarządu SkyCash Poland został Tomasz Krajewski. Do zarządu weszli także Adam Krypel i Jarosław Mazek.

Tomasz Krajewski jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowkiej w Lublinie. Od7 lat związany z szeroko pojętą branżą mobilną specjalizuje się w tematyce płatności mobilnych i mobilnej bankowości. Karierę rozpoczynał w sieci sprzedaży dużego operatora telekomunikacyjnego. W latach 2009-2014 związany z lubelską firmą eLeader - liderem bankowości mobilnej w Polsce gdzie odpowiadał za projekty dla instytucji finansowych takich jak BZ WBK, Raiffaisen Polbank czy MasterCard oraz sklepów internetowych: np: e-PiotriPawel.pl i rebel.pl. W eLeader był odpowiedzialny zarówno za część biznesową jak i techologiczną projeku "Zakupy Mobilne" dla Banku Zachodniego WBK zrealizowanego wspólnie min z SkyCash, Piotr i Paweł. Od października 2014 w SkyCash pełni rolę Prezesa Zarządu i odpowiada za rozwój sieci akceptantów SkyCash i kolejne innowacyjne projekty.

Adam Karpel ukończył Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. W latach 2004-2010 związany był ze spółką Blue Media, gdzie współtworzył i kierował projektami informatycznymi dla banków, dużych instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych. Od 2010 roku na stanowisku Chief Technical Officer w SkyCash Poland S.A.

Jarosław Mazek od 2004 roku związany z branżą finansową i produktami inwestycyjnymi. Początkowo w Hexus Capital Management Polska S.A. jako Analityk Finansowy. W czerwcu 2005 roku dołączył do zespołu OPERA TFI na stanowisku Analityka Finansowego. W 2006 roku zmienił zakres obowiązków i rozpoczął pracę jako Specjalista ds. Rozwoju. W 2007 roku objął funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju a następnie Dyrektora Marketingu i Rozwoju. Jednocześnie od 2010 roku pracował w OPERA Domu Maklerskim Sp. z o.o. Obecnie członek zarządu OPERA TFI S.A. oraz OPERA Domu Maklerskiego Sp. z o.o. odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, obsługę klienta oraz zarządzanie projektami. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Źródło: www.skycash.com

 

Udostępnij artykuł: