Sławomir Sikora ponownie powołany na prezesa Banku Handlowego

Kadry

Rada nadzorcza Banku Handlowego powołała Sławomira Sikorę na prezesa i Natalię Bożek na wiceprezesa na trzyletnią kadencję, podał bank.

Sławomir S. Sikora
Sławomir S. Sikora - Prezes Zarządu Citi Handlowy (fot. Materiały prasowe Citi Handlowy)

Rada nadzorcza Banku Handlowego powołała Sławomira Sikorę na prezesa i Natalię Bożek na wiceprezesa na trzyletnią kadencję, podał bank.

Rada nadzorcza Banku Handlowego powołała Sławomira Sikorę na prezesa i Natalię Bożek na wiceprezesa na trzyletnią kadencję #BankHandlowy #SławomirSikora #NataliaBożek @Citi_Handlowy

"Rada nadzorcza banku w dniu 21 marca 2018 roku postanowiła powołać: pana Sławomira Stefana Sikorę do pełnienia funkcji prezesa zarządu banku na kolejną trzyletnią kadencję. Kadencja rozpoczyna się w dniu 28 maja 2018 roku" – czytamy w komunikacie.

Natalia Bożek powołana na stanowisko wiceprezesa

Jednocześnie powołano Natalię Bożek na stanowisko wiceprezesa na trzyletnią kadencję, która rozpoczyna się 21 marca 2018 r.Sławomir Sikora jest prezesem Banku Handlowego od lipca 2003 r.

Natalia Bożek pracowała w Banku Handlowym w latach 1999-2014, a w latach 2014-2017 była dyrektorem w spółce Citibank Europe PLC oddział w Polsce. We wrześniu 2017 r. objęła funkcję dyrektora ds. koordynacji procesu planowania finansowego i projektów strategicznych w Banku Handlowym.Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. W ofercie grupy kapitałowej oprócz klasycznych usług bankowych znajdują się usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez dom maklerski oraz produkty leasingowe. Bank jest notowany na rynku głównym GPW od 1997 r.

Źródło: ISBnews

 
Udostępnij artykuł: