Sławomir Zawadzki nowym prezesem Grupy Napollo

Kadry

1 kwietnia 2014 roku Sławomir Zawadzki - dotychczasowy członek Rady Nadzorczej Grupy Napollo (wcześniej NAP Invest Group) - objął stanowisko prezesa zarządu. Grupa Napollo jest deweloperem i inwestorem obiektów handlowych i mieszkaniowych.

– Grupa Napollo stawia sobie ambitne cele pozyskania projektów małych i średniej wielkości, których realizacja nie przekracza 2 lat. W ciągu najbliższych 5 lat format Centrum Zakupów będziemy rozwijać w miastach do 100 tys. mieszkańców oraz centrach wielkich osiedli mieszkaniowych w centralnej i południowej Polsce – powiedział Sławomir Zawadzki.

Nowy prezes jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na Wydziale Finansów Przedsiębiorstw oraz Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania. Ukończył także zarządzanie wdrażania strategii w Management Centre Europe w Brukseli.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach z sektora handlowego, usług oraz FMCG / farmacji. Jest specjalistą od zarządzania finansami i zarządzania strategicznego, w tym M&A. Przez ostatnie 6 lat był członkiem Rady Nadzorczej Grupy Napoll, a od dwóch lat łączy tę funkcję ze stanowiskiem Vice President Strategy, Finance & Operations w Aquarius Fund. Wcześniej przez 14 lat związany był z Grupą US Pharmacia (spółki US Zdrowie, US Pharmacia, US Pharmacia Baltics), gdzie pełnił najpierw funkcję Dyrektora Finansowego, a następnie Członka Zarządu Grupy. Odpowiadał za księgowość, kontroling, dział podatkowy, treasury, HR, dział IT, dział zakupów, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

źródło: www.propertynews.pl

Udostępnij artykuł: