SMART Konto w Banku SMART to najlepsze konto dla skąpca

Bankowość

W najnowszym rankingu kont bankowych, opublikowanym przez Expander Advisors, konto osobiste Banku SMART zostało określone jako "najlepsze konto dla skąpca".

Dlaczego? Po pierwsze, w dobie wszechobecnych podwyżek cen usług bankowych to jedno z niewielu kont bankowych w Polsce, które wciąż jest bezwarunkowo bezpłatne. Ponadto SMART Konto daje możliwość darmowego korzystania ze wszystkich bankomatów, a wydawana do niego karta płatnicza również jest darmowa bez konieczności spełniania żadnych warunków.

Dodatkowo klienci mogą oszczędzać na koncie SMART Procent. Konto to posiada wysokie oprocentowanie 3,2% aż do 50 000 zł. Już z tego powodu ofertę Banku SMART – dyskontu finansowego urodzonego na smartfony –  można nazwać ideałem dla osób wrażliwych na punkcie opłat.

W rankingu Expandera oferta Bank SMART wyprzedziła ofertę T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync) oraz Meritum Banku.

150402.bank.smart.tab.01.500

Bank Smart jest marką FM Banku PBP S.A.
Bank SMART to pierwszy bank mobilny. Finanse bez ograniczeń dla każdego. Dyskont finansowy przeznaczony dla ludzi ceniących czas i pieniądze. Wprowadzone właśnie mobilne płatności faktur pokazują, że realizuje swoją misję w praktyce.

Bank SMART oferuje proste mobilne konto dla klientów indywidualnych (SMART Konto) i firmowych (SMART Biznes Konto). Gwarantujemy bezpłatne prowadzenie konta, darmowe przelewy, a w przypadku kont firmowych także darmowe przelewy do ZUS/US. Konto można założyć przez aplikację na smartfonie czy tablecie. Aplikacja na Androida i iOS jest do pobrania na stronie www.banksmart.pl, a także w sklepach Google Play i App Store.

Małgorzata Halaba
FM Banku PBP S.A.

Udostępnij artykuł: