SOFORT Banking wspiera nowoczesne rozwiązania drukarskie

Bankowość

SOFORT GmbH podpisał umowę z iwarePRINT, pierwszą w Polsce firmą oferującą automatyczny system typu Web-to-print. Tym samym SOFORT Banking stał się jedną z dostępnych metod płatności dla klientów firmy – drukarni internetowych. Współpraca oficjalnie rozpoczęła się w listopadzie.

SOFORT GmbH podpisał umowę z iwarePRINT, pierwszą w Polsce firmą oferującą automatyczny system typu Web-to-print. Tym samym SOFORT Banking stał się jedną z dostępnych metod płatności dla klientów firmy – drukarni internetowych. Współpraca oficjalnie rozpoczęła się w listopadzie.

iwarePRINT to rozbudowana platforma e-commerce, która powstała w celu porządkowania pracy i optymalizacji kosztowej oraz procesów związanych z pracami drukarskimi. To doskonałe narzędzie do zarzadzania obiegiem zlecenia na wszystkich jego etapach w drukarniach, agencjach reklamowych oraz internetową obsługą sprzedaży.

System iwarePRINT ma charakter modułowy, którego bazą jest moduł e-commerce. Może być on wzbogacany i uzupełniany o pakiety: resellerski (multi-drukarnia), produkcyjny (zarządzanie produkcją), kreator wydruków, automatycznego preflightu (umożliwia automatyczne sprawdzanie plików przesyłanych przez klientów) oraz handlowca – nowoczesny CRM dla przedstawicieli handlowych. Firma może pochwalić się Złotym Medalem za innowacje na „Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań”, RemaDays 2015, PoligrafiaExpo 2015. Stąd SOFORT idealnie wypełnia rolę partnera, ponieważ jest to jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych metod płatności przez Internet. Jest opracowany w celu ułatwienia codziennych procesów zakupowych.

Integracja z SOFORT Banking przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Praktycznie od razu również z nowej metody płatności zaczęli korzystać nasi klienci. Szybko zauważyli oni, że jest to bezpieczny, prosty w obsłudze i wygodny sposób transferowania środków. Jesteśmy przekonani, że wolumen transakcji przeprowadzanych poprzez SOFORT będzie systematycznie rósł. Ponadto bardzo istotnym argumentem stojącym za wdrożeniem SOFORT była chęć ekspansji naszych Klientów na rynek niemiecki – powiedział Łukasz Głośny, Sales Manager w iwarePRINT.

iwarePRINT to bardzo prężnie rozwijająca się firma, wdrażająca dla swoich klientów nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Sprawia to, że jesteśmy dla siebie idealnymi partnerami i bardzo cieszymy się że poprzez naszą metodę płatności możemy wesprzeć rozwój iwarePRINT w Polsce i za granicą – powiedziała Dagmara Kruszewska, Country Manager, SOFORT GmbH w Polsce.

SOFORT Banking jest jedną z najbezpieczniejszych, szybszych i najwygodniejszych dostępnych w Internecie metod płatności. Firma regularnie przechodzi audyt ‘TÜV Saarland’ i posiada certyfikaty ‘Atestowany System Płatniczy’ oraz ‘Atestowana Ochrona Danych’. Dodatkowo SOFORT GmbH działa zgodnie z systemem zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001. SOFORT zamknie rok z obrotami w wysokości 33,4 milionów EUR, oraz wolumenem obsługiwanych transakcji równych około 3,5 miliarda EUR.

Źródło: SOFORT GmbH

Udostępnij artykuł: