Sollers Consulting i Alfresco – Współpraca dla rozwoju biznesu

Z rynku

Sollers Consulting
Źródło: Sollers Consulting

Sollers Consulting i Alfresco ogłosili podpisanie umowy partnerskiej, która definiuje Sollers jako integratora pierwszego wyboru rozwiązań BPM i ECM w Europie. Umowa pokrywa takie obszary współpracy jak rozwój biznesowy, wspólne działania sprzedażowe i marketingowe.

Sollers Consulting to firma doradczo wdrożeniowa, specjalizująca się w implementacji nowych technologii informatycznych dla sektora finansowego. Firma wdraża zarówno systemy swoich partnerów biznesowych jak i własny produkt. Alfresco jest liderem wśród dostawców rozwiązań open-source dla Content Managementu (ECM) oraz Business Process Management (BPM).

Obie firmy od 2011 roku prowadzą projekty dla takich klientów jak Proama, Touring Assurance (Axa, Belgia) czy Bulstrad Vienna Insurance Group (Rumunia). Sollers i Alfresco będą ściśle współpracować łącząc swoje siły marketingowe, sprzedażowe oraz doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.

Głównym celem obu firm jest rozwój biznesowy w sektorze finansowym na terenie Europy, na której Sollers Consulting skupia swoją największą uwagę. Szczególny nacisk kładzie na Europę Wschodnią, DACH, UK oraz kraje Beneluxu.

– Współpraca z brytyjską firmą – Alfresco, dostawcą technologii, jest ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia celów naszej strategii międzynarodowej – mówi Grzegorz Podleśny, Senior Manager w Sollers Consulting, odpowiedzialny za działania na rynku brytyjskim – Po pomyślnym wejściu na rynek niemiecki, nastał czas na Wielką Brytanię która jest dla nas bardzo obiecująca. Obecnie pracujemy dla 4 brytyjskich klientów. Jednocześnie rozmawiamy z innymi ubezpieczycielami z tego obszaru w tym z rynku londyńskiego.

– Sollers Consulting wnosi do naszego partnerstwa wyjątkowe doświadczenie w branży finansowej oraz wartość dodaną jaką są kompetencje doradcze. – mówi Robert Crissman, Wiceprezes globalnych kanałów sprzedaży w Alfresco. – Dynamiczny rozwój Sollers Consulting na rynku europejskim to dla nas bardzo optymistyczna perspektywa dla wzrostu naszego wspólnego biznesu.

Alfresco

Sollers Consulting

Udostępnij artykuł: