Sporo nowości od mBanku: nowe karty, podstawowy rachunek płatniczy i… opaska

Z rynku

mBank wprowadza sporo nowości. Jak informuje na swojej stronie, w jego ofercie pojawią się nowe karty debetowe i karta kredytowa. Co ciekawe klienci banku będą mogli wkrótce płacić również nową opaską.

Logo mBanku
Źródło: mBank

mBank wprowadza sporo nowości. Jak informuje na swojej stronie, w jego ofercie pojawią się nowe karty debetowe i karta kredytowa. Co ciekawe klienci banku będą mogli wkrótce płacić również nową opaską.

#mBank udostępni możliwość płacenia opaską na rękę, zaoferuje podstawowy rachunek płatniczy, wprowadzi do oferty nowe karty. A to nie koniec zmian #konta #karty #PRP @mBankpl @KrzyOlszewski

- Z dniem 7 czerwca 2018 r. zmienimy cennik Twoich produktów i usług oraz tabele oprocentowania. Pojawią się nowości produktowe i duże zmiany w oszczędnościach – informuje mBank w komunikacie na stronie internetowej.

Zmiany w oszczędnościach

Bank upraszcza ofertę oszczędnościową, ze sprzedaży wycofuje rachunek eMax oraz usługę do tego konta mBilans oraz lokatę 3-dniową oraz 2-miesięczną.Zmienia nazwy kont eMax walutowy: GBP, EUR, USD, CHF na eKonto walutowe: GBP, EUR, USD, CHF.Jak informuje mBank, parametry (oprocentowanie i opłaty) i działanie kont pozostaną bez zmian.Zmianie ulegnie również nazwa rachunku eMax plus, który od tej pory będzie nazywać się mBank udostępnia przelewy dowolne na eKoncie oszczędnościowym (dawniej eMax plus).Wprowadza dwie stawki oprocentowania (zamiast czterech), uzależnione od kwoty jaką właściciel posiada na eKoncie oszczędnościowym.

Nowa lokata

Do oferty mBanku dołączy także lokata elastyczna od 1 do 30 dni, która zakończy się wtedy, kiedy klient banku będzie tego potrzebować. Po zakończeniu bank automatycznie ją odnowi, na ten sam okres.

Zmiany w ofercie dla klientów zamożnych

21 czerwca br. mBank zmieni nazwę rachunku mKonto Aquarius Intensive na mKonto Intensive. Dodatkowo wprowadzi kilka udogodnień dla posiadaczy tego rachunku.Pierwsze 3 przelewy ekspresowe w miesiącu kalendarzowym z tego rachunku będą bezpłatne. Za każdy kolejny posiadacz rachunku zapłaci 5 zł.mBank wprowadzi również nowe karty do rachunku mKonto Intensive - dwie debetowe: Visa Intensive i Mastercard Intensive, oraz nową kartę kredytową – World Mastercard Intensive.Nazwa karty Visa Aquarius Świat zmieni się na Visa Świat Intensive.Od 8 sierpnia 2018 r. mBank nie będzie wydawać karty Visa Świat Intensive do rachunków mKonto Aquarius.

Nowa karta MasterCard Opaska

mBank udostępni możliwość wygodnego płacenia opaską na rękę. Więcej informacji na ten temat bank zapowiada już wkrótce

Podstawowy rachunek płatniczy

mBank zaoferuje również podstawowy rachunek płatniczy. Jak przypomina bank, PRP przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotych polskich na terenie RP.

Więcej informacji o zmianach na stronie mBanku >>>

Źródło: mBank

Udostpnij artyku: