Sportowe sukcesy pracowników Banku Spółdzielczego w Limanowej

Bankowość spółdzielcza

Bankowcy to ludzie z pasją. Bank Spółdzielczy w Limanowej jest dumny ze swoich pracowników, którzy realizują swoje pasje i zainteresowania, czytamy w komunikacie Banku.

Monika Włodarczyk.
Monika Włodarczyk. Źródło: BS Limanowa

Bankowcy to ludzie z pasją. Bank Spółdzielczy w Limanowej jest dumny ze swoich pracowników, którzy realizują swoje pasje i zainteresowania, czytamy w komunikacie Banku.

W czasie weekendu 27 - 29 sierpnia 2021 roku odbyła się XVII edycja Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego KIERAT 2020/2021, w którym udział wzięła Monika Włodarczyk, pracująca w Banku Spółdzielczym w Limanowej. 

Czytaj także: FLBS 2021: Bankowość spółdzielcza w Polsce w nowej rzeczywistości po epidemii koronawirusa – wnioski dla sektora na najbliższe lata

30 godzin marszu

100 km nieprzerwanego marszu po górach Beskidu Wyspowego i okolic i 4000 m podejść w ciągu 30 godzin to ekstremalnie trudne wyzwanie nawet dla zaprawionych piechurów i doświadczonych biegaczy.

Trudną i wymagającą trasę (...) pokonała w ciągu 21 godzin i 19 minut, tym samym zajmując 4 miejsce w kategorii kobiet.

Jednak dla Moniki Włodarczyk, która na co dzień pracuje w Banku w Zespole Księgowości i Rozliczeń, nie ma rzeczy niemożliwych...

Czytaj także: FLBS 2021: Prezes SGB-Banku SA o strategii biznesowej banków spółdzielczych

Od Słopnic do stoków Cichonia

Pomimo trudnych warunków pogodowych, Pani Monika nie poddała się i ukończyła maraton z bardzo wysokim wynikiem.

Trudną i wymagającą trasę, która prowadziła na południe od Słopnic przez masyw Łopienia, Mogielicy, Wielkiego Wierchu, pasmo Gorca i Lubania oraz Ochotnicę Dolną, Kamienicę, stoki Modyni, wzniesienie Jasionika i stoki Cichonia, pokonała w ciągu 21 godzin i 19 minut, tym samym zajmując 4 miejsce w kategorii kobiet.

Gratulujemy niesamowitego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!

XVII edycja Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego KIERAT 2020/2021
XVII edycja Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego KIERAT 2020/2021. Źródło: BS Limanowa
Udostępnij artykuł: