Spotkania Informacyjne NKL dla specjalistów ds. HR

Finanse i gospodarka

Jak wykorzystać potencjał pracowników do budowy przewagi nad konkurencją? Spotkania Informacyjne NKL dla specjalistów ds. HR.

Jak wykorzystać potencjał pracowników do budowy przewagi nad konkurencją? Spotkania Informacyjne NKL dla specjalistów ds. HR.

Przedsiębiorcy i specjaliści odpowiedzialni za zarządzanie kadrami w firmach wciąż mogą wziąć udział w Spotkań Informacyjnych prowadzonych przez PARP i SGH w ramach projektu "Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa". Najbliższe spotkania odbędą się 16 maja w Poznaniu, 21 maja w Krakowie i 26 maja w Lublinie. Pełna lista miast i terminów dostępna jest na stronie projektu nkl.parp.gov.pl.

Podczas wydarzeń po raz pierwszy zostanie przedstawione innowacyjne Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL). Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Polskim firmom brakuje instrumentów do diagnozy wartości kadr, tym bardziej trudno im zarządzać czynnikami, których nie znają, gdyż ich nie badają. Wykorzystanie NKL ma to zmienić. Dzięki narzędziu wzrośnie zrozumienie dla potrzeby analizy i budowania przemyślanej strategii zarządzania zasobami ludzkimi, a w dalszej kolejności rozwoju całego przedsiębiorstwa - tłumaczy Dr Łukasz Sienkiewicz, koordynator merytoryczny projektu NKL z Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego SGH.

Celem spotkań jest zebranie opinii i sugestii lokalnych przedsiębiorców na temat tworzonego narzędzia, co posłuży do opracowania jego finalnego kształtu. Cykl 20 spotkań ma przekonać polskich przedsiębiorców o słuszności i opłacalności inwestowania w pracowników.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Udostępnij artykuł: