Sprawozdania: Rynek najmu? Bardzo potrzebny, ale…

FN 2014/10-12 (październik-grudzień 2014)

Czy deweloperzy powinni budować mieszkania na wynajem? Chcieliby, ale obecne uwarunkowania ekonomiczne i prawne niezbyt im na to pozwalają. Temat budowy rynku długoterminowego najmu zdominował dyskusję podczas 8. edycji konferencji "Polski Rynek Mieszkaniowy", którą firma Nowy Adres S.A. zorganizowała w warszawskim hotelu Hilton 20 i 21 października br.

Konferencje z cyklu „Polski Rynek Mieszkaniowy” już niemal tradycyjnie wzbudzają wielkie zainteresowanie branży – na spotkaniu pojawiło się blisko 250 przedstawicieli deweloperów mieszkaniowych, pośredników, przedstawicieli banków i instytucji finansowych z całej Polski. Tegoroczna edycja – w odpowiedzi na sugestie i propozycje – po raz pierwszy odbyła się w formule dwudniowej. Podobnie, jak w poprzednich latach, uczestnicy mogli korzystać z innowacyjnego systemu umawiania spotkań biznesowych „Match Maker”. Za pomocą tego programu umówiono podczas obu dni imprezy w sumie blisko 500 spotkań biznesowych!

Po latach chudych – lata tłuste

W przeciwieństwie do ostatnich lat, podczas tegorocznej konferencji ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: