Start nowej budowy w Wilanowie

Finanse i gospodarka

Polnord rozpoczyna budowę ostatniego etapu osiedla Śródmieście Wilanów w Warszawie. Na terenie inwestycji rozpoczęły się prace budowlane, które potrwają półtora roku.

Budynek E, stanowi ostatni, piąty etap inwestycji Śródmieście Wilanów – ekskluzywnego osiedla położonego w obrębie ulic Kazachskiej i Branickiego, w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka KB Dom. Zakończenie budowy przewidziano na czwarty kwartał 2016 roku.

Czterokondygnacyjny budynek E został zaprojektowany przez renomowaną warszawską pracownię architektoniczną DJiO. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą i wysoką dbałością o detale, takie jak: loftowe wnętrza klatek schodowych, elementy geometryczne elewacji, kubikowe loggie i balkony.

Budynek E mieści 139 lokali mieszkalnych i 7 usługowych. Już 40 lokali znalazło nabywców. W sprzedaży dostępne są jeszcze mieszkania od dwu do czteropokojowych, o metrażach od 34m2 do 104m2. Polnord zadbał o duży wybór najbardziej poszukiwanych na rynku wielopokojowych mieszkań o niewielkiej powierzchni: 2 pokoje są  dostępne już od 34 m2, 3 pokoje – od 48 m2, 4 pokoje – od 65m2. W wybranych mieszkaniach na parterach  będzie możliwość posiadania własnego ogródka, wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach mają balkony i loggie.

Ceny mieszkań w budynku E Śródmieścia Wilanów wynoszą od 6850 zł za m2.

– Jesteśmy przekonani, że nasza najnowsza inwestycja spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, poszukujących eleganckich i wygodnych mieszkań w Miasteczku Wilanów.  Nasze dotychczasowe wyniki sprzedaży świadczą o dużym powodzeniu tego projektu. Klienci Polnordu dostają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz, a ponadto pakiety umożliwiające wykończenie lokali pod klucz i do tego mogą skorzystać z elastycznych form płatności – mówi Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA.

Budynek E, podobnie jak wszystkie inwestycje w ramach Śródmieścia Wilanów, będzie posiadał przestronne, wewnętrzne patio ze starannie zaprojektowaną zielenią, elementami małej architektury, nastrojowym oświetleniem oraz placem zabaw. Na parterze budynku przewidziano lokale użytkowe.

150508.wilanow.01.400x

W ofercie Polnordu można kupić obecnie jeszcze  mieszkania w budynku F, którego budowa zakończy się rok wcześniej. Ceny w tej inwestycji wynoszą od 6800 zł za m2.

Osiedle Śródmieście Wilanów mieści się niedaleko projektowanej, eleganckiej galerii handlowej, która dołączy do najbardziej prestiżowych miejsc na handlowej mapie Warszawy. Osiedle ma charakter kameralny i jednocześnie wielkomiejski, czym wyróżnia się spośród wielu inwestycji prowadzonych w Miasteczku Wilanów. O wyjątkowości projektu świadczy przyznane w ubiegłym roku przez magazyn “Estate” wyróżnienie dla Śródmieścia Wilanów, jako jednej z najlepszych inwestycji deweloperskich w Warszawie. 

Polnord SA. to wiodąca na polskim rynku firma o trzydziestoośmioletnim doświadczeniu w działalności inwestycyjnej, deweloperskiej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper. Polnord SA, właściciel banku ziemi – jednego z największych wśród polskich deweloperów, realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i we Wrocławiu. W ofercie spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe dla wszystkich, którzy cenią staranny dobór lokalizacji, najwyższą jakość wykonania oraz pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

150508.wilanow.02.400x

Ewa Kumorek-Fedor

Udostępnij artykuł: