Startup Mixer i Jubileusz 10-lecia AIP z SBR Bank

Bankowość

Spółdzielczy Bank Rozwoju był gościem  Startup Mixera i Jubileuszu 10-lecia Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.  Okolicznościowe spotkanie odbyło się w Białymstoku, w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Zgromadziło około 200 osób.

Jubileuszowe spotkanie z okazji 10 lat funkcjonowania Fundacji AIP było okazją do spotkania młodych białostockich przedsiębiorców skupionych wokół Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości z pomysłodawcami i twórcami AIP. Były wspomnienia i gratulacje prężnego działania Inkubatorów, których w całym kraju jest obecnie pięćdziesiąt. W Białymstoku działają dwa Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Spółdzielczy Bank Rozwoju jest ich Mecenasem.

Podczas spotkania jubileuszowego Wiceprezes Zarządu SBR Bank Dariusz Gąsior, w czasie krótkiego wystąpienia, mówił młodym przedsiębiorcom o możliwościach współpracy i relacjach z bankami. Zachęcał do korzystania z oferty banków spółdzielczych. Podkreślał rolę banku spółdzielczego jako instytucji ze 100 proc. polskim kapitałem, wspierającej młodych przedsiębiorców, nie mających stażu w prowadzonej działalności.

141210.sbr.01.600x450

Obchody Jubileuszu 10-lecia AIP połączone były z  prezentacją czterech Startupów AIP Białystok i wyborem najlepszego pomysłu biznesowego.

Źródło: SBR Bank

Udostępnij artykuł: