Strefa Samsung w serwisie Morele.net

Finanse i gospodarka

Samsung Electronics Polska nawiązał strategiczną współpracę z Morele.net, jednym z największych sklepów on-line w Polsce. Jest to pierwszy tego typu projekt firmy Samsung w Europie Środkowo-Wschodniej. Działania obu firm mają na celu zagwarantowanie, aby zakupy w internecie były prostsze i bezpieczniejsze. Szeroka oferta produktów, bezpłatna dostawa oraz wysokiej jakości obsługa klienta to główne wyznaczniki Strefy Samsung.

Firma Samsung wraz z serwisem Morele.net stworzyły zaawansowaną strefę online z szeroką, dostępną ofertą urządzeń Samsung. Strefa Samsung jest w czytelny sposób podzielona na kategorie produktowe, tak aby ułatwić klientom sprawne poruszanie się po stronie i odnajdywanie interesujących ich urządzeń. Wśród nich znajdują się telefony, tablety, technologie ubieralne tzw. wearables, telewizory, sprzęt fotograficzny, audio video, AGD, IT oraz akcesoria.

Zależało nam na jak najlepszej prezentacji naszych produktów oraz oferty cenowej, tak aby zarówno klienci jak i osoby potrzebujące pomocy w wyborze sprzętu miały dostęp do szerokiego portfolio produktów naszej firmy. Morele.net jako lider na rynku e-commerce był w stanie zagwarantować nam efektywną sprzedaż, ale również wysokiej klasy możliwości dostawy i obsługi klienta. Dzięki temu Strefa Samsung w Morele jest kluczowa do głębszego budowania relacji z naszymi klientami. – powiedział Michał Stefański, przedstawiciel Samsung Electronics Polska.

W ramach każdej kategorii produktowej funkcjonują określone podkategorie, gdzie klient może przeglądać produkty za pomocą szczegółowego filtra, w tym według ceny, funkcji czy specyfikacji technicznej. Strefa Samsung to oferta oryginalnych i wyselekcjonowanych produktów marki Samsung, ale też szereg promocji oraz ofert specjalnych.

Kupując w strefie Samsung klienci mają zagwarantowaną bezpłatną wysyłkę, niezależnie od wielkości zamówienia oraz ekspresową dostawę, do 24 godzin w dni robocze. Sukcesywnie Samsung i Morele będą oferować usługi premium, które m.in. pozwolą zabezpieczyć telefon w przypadku uszkodzeń mechanicznych lub zapewnią dodatkowe wsparcie serwisowe dla AGD.

Źródło: Samsung Electronics Polska

Udostępnij artykuł: