Strefa VIP: Bankowcy na luzie

BANK 2008/12

W Narodowej Galerii Sztuki "Zachęta" odbył się wernisaż wystawy wieńczącej projekt "BIZNES W OBIEKTYWIE" - liderzy bankowości. W wydarzeniu uczestniczyli prezesi największych banków oraz przedstawiciele świata kultury. Inicjatywa Deloitte i fundacji COMMITMENT TO EUROPE arts & business zjednoczyła elity sektora fi nansowego oraz przedstawicieli biznesu i kultury, których połączył wspólny cel - popularyzacja sztuki fotografi i portretowej.

Prezentujemy niebanalne zdjęcia przedstawiające ludzi bankowości i fi nansów. „Miesięcznik Finansowy BANK” był jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.

STANISŁAW KLUZA
przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego

Traf chciał, że powiodło mi się w biznesie, ale uznałem, że w życiu trzeba też robić rzeczy ważne społecznie, istotne dla funkcjonowania państwa.

<...>

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: