Strefa VIP: Etyka w finansach

BANK 2017/02

Trwa piąta polska edycja Konkursu Etyka w Finansach. Uczestniczyć w nim mogą młodzi finansiści oraz przedstawiciele środowiska akademickiego, w tym studenci i pracownicy naukowi, do 35. roku życia. Kandydaci powinni zaprezentować niepublikowany wcześniej esej w języku polskim o etyce w finansach.

Zainteresowani udziałem w konkursie, powinni wysłać zgłoszenie na adres: sekretarzkeb@cpb.pl. W odpowiedzi otrzymają zasady udziału w konkursie oraz oficjalny formularz zgłoszeniowy.

Prace konkursowe należy przesłać do 14 kwietnia 2017 r. Pula nagród wynosi 30 000 zł. Sponsorami są: Bank BGŻ Paribas, Bank Gospodarstwa Krajowego, Bank Zachodni WBK, Bank BPS, Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim i Bank Spółdzielczy w Zambrowie. Organizatorem konkursu jest Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.zbp.pl w zakładce Komisji Etyki Bankowej.

Poniżej prezentujemy fragment eseju Tomasza Szemraja – laureata czwartej polskiej edycji Konkursu Etyka w Finansach. Całość pracy oraz pozostałe nagrodzone eseje znajdują się na stronie www.zbp.pl.

[...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: