Strefa VIP: Klucz do sukcesu

BANK 2011/10

Na przystani przy hotelu "Las" w Giżycku maszty stały równiutko w szeregu. Kilkanaście omeg czekało na rozpoczęcie IX Regat Żeglarskich o Puchar Związku Banków Polskich. Wszystko zapowiadało dobrą zabawę, nic nie wróżyło dramaturgii pod koniec zawodów. Pod czujnym okiem ratowników nic się nikomu nie stało, podobnie jak niezagrożone było zwycięstwo załogi Lukas Banku.

Artur St. Rolak
Zdjęcia: Klub Bankowca/M. Stokłosa

Regaty zorganizowała Akademia Sportu ZBP. Jej oferta jest dość bogata: od szachów, przez tenis i narty, po żeglarstwo. Tym razem amatorzy jachtingu zjechali się do Giżycka. To efekt ubiegłorocznych doświadczeń z Zatoki Puckiej, gdzie wiało tak, że niejeden bosman tylko zapiął pas i krzyknął, ech, do czorta, a wiele łódek kończyło wyścigi do góry dnem. Na jeziorze Kisajno miało być, dla odmiany, cicho i spokojnie.

Pobudka

Zanim jednak sędziowie ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: