Strefa VIP: Nie mylić z flautą

BANK 2018/10

Nie wieje? Nie szkodzi... Popadało? Trudno... Powiało? Świetnie – właśnie po to przyjechali do Piszu uczestnicy XVII Regat o Puchar Związku Banków Polskich. Rywalizacja toczyła się przez dwa dni na wodach Jeziora Roś, a pierwsze miejsce – podobnie jak w latach 2014 i 2016 – zajęła załoga Citi Handlowego, dowodzona przez sternika Łukasza Zakrzewskiego.

Artur St. Rolak

Na pogodę żeglarze nie mają wpływu. Na pierwszy dzień regat zaplanowali sobie pięć wyścigów. Czwarty został przerwany przez sędziów, gdy 17 omeg nagle zaparkowało w połowie trasy i nie chciało się ruszyć ani w prawo, ani w lewo i tylko leniwie podrygiwało na falach to trochę do góry, to w dół. Nic się nie działo, więc do portu trzeba było wracać na napędzie ręcznym. Korzyść z takiej pogody przynajmniej taka, że nikt nie odbył niezaplanowanej kąpieli. Zaplanowana była natomiast czystą przyjemnością, bo lato w tym roku przecież się nie leniło.

Na półmetku zawodów stawka podzieliła się na trzy grupy. ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: