Strefa VIP: Nie tylko dla prezesów banków

BANK 2011/04

Kursy walutowe i notowania giełdowe, lokaty i kredyty, opcje, spready i promocje - to chleb powszedni każdego pracownika sektora bankowo-finansowego. Ale przecież nie można żyć wyłącznie pracą. Warszawski Klub Bankowca ma - nawet dla najbardziej zatwardziałych pracoholików - wiele ciekawych propozycji.

Artur St. Rolak

Klub Bankowca, który powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich, działa już od 15 lat i dobrze służy tej społeczności. Na co dzień odbywają się w nim konferencje, seminaria, szkolenia, mniej lub bardziej formalne spotkania i uroczystości, również międzynarodowe. Świetnie sprzyjają im stylowo urządzone wnętrza oraz atmosfera zabytkowego, XIX-wiecznego budynku dawnego rosyjskiego szpitala wojskowego z czasów zaborów. Smolna 6, to raptem parę kroków od Traktu Królewskiego i Skarpy Wiślanej, a jak się dobrze wychylić, to można zobaczyć budowany stadion narodowy. O tej sztandarowej polskiej inwestycji wspominamy nieprzypadkowo. Sport jest bowiem jedną z ważniejszych form aktywności proponowanej przez Klub Bankowca, ponieważ trudno przecenić jego walory rekreacyjno-integracyjne.

Akademia ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: