Strefa VIP: Zaczarowany pędzelek

BANK 2012/09

Na plakacie promiennie uśmiechnięty mężczyzna. Jasna koszula, siwy włos, malarski pędzelek między palcami prawej dłoni. Przed chwilą namalował złotobursztynową farbą swoją przyszłość - szklane domy pną się rytmicznie niczym słupkowy wykres zysku - i teraz z ufnością spogląda w dal. Uwagę przykuwa zegarek.

Michał Szymański

Mężczyzna ma fantazję, nie boi się marzyć, ale też twardo stąpa po ziemi – liczy minuty, wie, że czas to pieniądz. Kilka ulic dalej ogromny billboard zasłania ścianę walącej się kamienicy: zakochana parka u progu wspólnego życia. On schowany za nią, unosi wydatne brwi, ona trzyma pędzelek jak długą cygaretkę, którą wskazuje trzy słowa: „Zaufanie. Bezpieczeństwo. Zysk”. Mężczyznę z brwiami odnajduję w internecie. Stylista zmienił potulnego męża w rozbrykane chłopię, śniące o wakacjach pod palmami. Jego sny wymalowane zostały kolorem nadziei, z którego wyłania się napis: „Pożyczka Na Co Chcesz”

Takimi obrazkami przemawiał do swoich klientów Amber Gold. Można ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: