Świąteczna kampania marketingowa pożyczki gotówkowej z gwarancją najniższej raty w Alior Banku

Bankowość

W świątecznej kampanii marketingowej Alior Bank promuje zalety pożyczki gotówkowej z gwarancją najniższej raty, która obowiązuje przez cały okres kredytowania. Głównym medium kampanii jest telewizja, wspierana komunikacją w Internecie oraz na nośnikach outdoorowych.

Rozpoczęła się świąteczna kampania marketingowa Alior Banku, która potrwa do 21 grudnia br. Na jej potrzeby wykorzystany został, utrzymany w konwencji musicalu spot pt. „Odśnieżanie”, w którym w zimowej, bożonarodzeniowej scenerii pracownicy Alior Banku odśnieżają drogę do oddziału ułatwiając klientom wzięcie pożyczki. W reklamie charakterystyczny „Melonikowiec” podkreśla główne benefity oferty: gwarancję najniższej raty przez cały okres kredytowania oraz dodatkowo obiecuje pierwszy 1 000 zł kredytu za darmo.

Spot jest emitowany w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych: Polsat, TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TVN24, TVP Seriale, TV4 i Puls, Polsat 2 oraz w najlepiej dopasowanych do grupy docelowej stacjach tematycznych. Reklamę można również obejrzeć na oficjalnym kanale Alior Banku w serwisie YouTube – video.

Intensywną promocję w telewizji wspiera komunikacja w Internecie, która obejmie m.in. banery wyświetlane na portalach o największym zasięgu, dystrybucję e-mailingu oraz reklamy kontekstowe
w wyszukiwarce Google. Reklamy internetowe prowadzą na dedykowaną, świąteczną stronę http://pozyczka.aliorbank.pl/swieta/, zawierającą szczegóły oferty.

Promocję oferty pożyczki wzmocni kampania na podświetlanych nośnikach outdoorowych, typu citylight, która obejmie 673 punkty w 26 miastach w Polsce. Ponadto, świąteczne reklamy pojawią się na witrynach wszystkich oddziałów Alior Banku.

Za przygotowanie reklamy TV i materiałów BTL odpowiadała Agencja PZL, a za kreacje internetowe -Sympatico. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Maxus. Spot wyprodukował dom produkcyjny Papaya.

Źródło: Alior Bank

Udostępnij artykuł: