Światowy Dzień Oszczędzania. Zamiast skarpety bankowość elektroniczna

Finanse osobiste / Z rynku

Mężczyzna logujący się do serwisu bankowości elektronicznej
Fot. stock.adobe.com/carballo

Światowy Dzień Oszczędzania, którego ideą jest promowanie odkładania pieniędzy, to świetna okazja, by pomyśleć o zabezpieczeniu swojej finansowej przyszłości. Możliwości oszczędzania jest wiele. Możemy wybierać wśród kont oszczędnościowych czy tradycyjnych lokat, ale też niestandardowych propozycji jak lokaty mobilne, zakładane przy pomocy rozszerzonej rzeczywistości czy lokaty otwierane w ramach Happy Hours.

Możliwości oszczędzania jest wiele. Możemy wybierać wśród kont oszczędnościowych czy tradycyjnych lokat, ale też niestandardowych propozycji jak lokaty mobilne #SwiatowyDzienOszczedzania #oszczędzanie @BankMillennium

– Nasi klienci oszczędzają na wiele sposobów i coraz chętniej wykorzystują do tego celu bankowość elektroniczną. W III kwartale 2018 r. już blisko 90% lokat zostało przez nich założonych właśnie w ten sposób. Niezmiennie zachęcamy klientów do oszczędzania, oferując nie tylko klasyczne produkty oszczędnościowe, ale też niestandardowe rozwiązania, dostępne przez Millenet czy aplikację mobilną. Przekonujemy ich, że ważne jest oszczędzanie choćby niewielkich kwot, a najlepsze efekty przynosi oszczędzanie długoterminowe – mówi Robert Chorzępa, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

Lokata zakładana z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

Klienci, którzy chcą oszczędzać, mają do wyboru wiele produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych.  Jednym z ciekawszych rozwiązań jest Lokata Mobilna zakładana z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. Technologia rozszerzonej rzeczywistości pozwala w realnym czasie łączyć obraz świata rzeczywistego z animacją 3D i w ten sposób uzupełniać lub rozszerzać widzialną rzeczywistość.

„Szczęśliwe godziny”

Z kolei Happy Hours, czyli „szczęśliwe godziny”, to promocja, w ramach której w określonych godzinach w ciągu dnia klient może założyć lokatę Millenet w PLN o okresie trwania od 32 do 61 dni z oprocentowaniem wyższym o 1 p.p. w stosunku do standardowej oferty. Z promocji Happy Hours można skorzystać za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet i aplikacji mobilnej Banku Millennium. Minimalna kwota lokaty zakładanej w ramach Happy Hours to 500 zł. Każdy klient może założyć promocyjne lokaty o maksymalnej łącznej wartości 20 tys. zł.

Konto oszczędnościowe

Niezmienną popularnością cieszy się konto oszczędnościowe, które pozwala na wygodne gromadzenie oszczędności dzięki możliwości wpłat i wypłat w dowolnej wysokości, w każdym momencie, bez utraty odsetek. W ramach aktualnej promocji Konta Oszczędnościowego Profit, nowe środki do 200 tys. zł są oprocentowane w wysokości 2,7% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez trzy miesiące (92 dni) od dnia, w którym nastąpi pierwsze uznanie Konta Oszczędnościowego Profit nowymi środkami w trakcie promocji. Promocyjne oprocentowanie dla nadwyżki ponad 200 tys. zł nowych środków to 1,4% w skali roku przez trzy miesiące (92 dni). Promocja trwa do 12 stycznia 2019 r.

 

Źródło: Bank Millennium

Udostępnij artykuł: