Święto Spółdzielczości Bankowej 2016: Jubileusz w nowych warunkach

NBS 2016/07-08

0001

Jubileuszowy nastrój i... sportowe emocje - tak w największym skrócie podsumować można atmosferę podczas tegorocznego Święta Spółdzielczości Bankowej. Dosłownie kilkanaście minut przed rozpoczęciem gali nasi piłkarze dali wszystkim powód do radości, wygrywając z reprezentacją Ukrainy 1:0. Piłkarskie akcenty dało się zauważyć również w wystroju sali w warszawskim Hotelu Gromada, w którym odbywała się uroczystość.

Konrad Machowski

Powody do zadowolenia mieli tego dnia nie tylko futboliści. Kilka godzin wcześniej odbyło się XXVI Walne Zgromadzenie Członków Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, podczas którego funkcję jego prezesa na kolejną kadencję objęła Krystyna Majerczyk- -Żabówka. Rozpoczynając uroczystość, przypomniała, że polscy spółdzielcy już od przeszło 150 lat konsekwentnie tworzą infrastrukturę finansową na obszarach niskiego ubankowienia. – Nasze święto to zarazem okazja, żebyśmy wspólnie pokazali siłę bankowości spółdzielczej – zaapelowała do zgromadzonych Krystyna Majerczyk-Żabówka.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: