Święto Spółdzielczości Bankowej 2017: Razem albo nigdy

NBS 2017/07-08

– Musimy promować zarówno lokalny charakter banków spółdzielczych, jak też jedność i siłę całego sektora. Wierzę, że ten wspólny przekaz promujący naszą markę i wspólne działania po raz kolejny ukażą prawdziwe oblicze polskiej bankowości lokalnej – ten apel Krystyny Majerczyk-Żabówki, prezes zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych zapoczątkował dwudzieste pierwsze już obchody Święta Spółdzielczości Bankowej.

Jerzy Rawicz

Inauguracja najważniejszego dla polskich spółdzielców święta odbyła się w środę, 21 czerwca br., a zatem kilka dni przed oficjalną datą, która – zgodnie ze statutem KZBS – każdego roku przypada na ostatnią niedzielę czerwca. Tak nietypowy scenariusz realizowany jest już od czterech lat i zgodnie z założeniem organizatorów ma za cel podniesienie rangi obchodów szczebla lokalnego. – Ten dzień powinien być szansą na spotkanie z lokalną społecznością i na promowanie bankowości spółdzielczej oraz waszej marki w waszych „małych ojczyznach”. Pokażcie się zatem od najlepszej strony, bo na to was stać – takie słowa prezes KZBS skierowała do obecnych na sali reprezentantów władz poszczególnych banków, którzy niespełna godzinę wcześniej uczestniczyli w obradach XXVII Walnego Zgromadzenia Członków KZBS.

<...>

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: