Sygma Bank w Gliwicach – kolejna placówka w województwie śląskim

Bankowość

Sygma Bank, jeden z liderów rynku kredytów konsumenckich w Polsce, od kilku tygodni otwiera swoje placówki w całym kraju. Toruń, Kielce, Wrocław, Katowice to kolejne miasta z placówkami, a od wczoraj działa placówka w Gliwicach.

Sygma Bank, jeden z liderów rynku kredytów konsumenckich w Polsce, od kilku tygodni otwiera swoje placówki w całym kraju. Toruń, Kielce, Wrocław, Katowice to kolejne miasta z placówkami, a od wczoraj działa placówka w Gliwicach.

Sygma Bank zapowiadał kilka tygodni temu rozwój sieci placówek; oprócz tych samodzielnych, zlokalizowanych w centrach miast, otworzył również dwa pierwsze stoiska w galeriach handlowych - w Płocku i Tarnowie - realizując strategię docierania do klientów pod własną marką, bez korzystania z pośrednictwa sklepów. Nie oznacza to jednak końca współpracy kredytowej ze sklepami, ale równoległe budowanie własnego kanału dystrybucji.

Tydzień po otwarciu placówki w Katowicach Sygma Bank uruchomił kolejną na Górnym Śląsku, tym razem w Gliwicach. Na jej lokalizację wybrano ul. Zwycięstwa 56. Dwie górnośląskie placówki banku mają wzmocnić sieć dystrybucji produktów finansowych, pozwolą też klientom na załatwianie spraw związanych  z posiadanymi już kredytami, a biorąc pod uwagę lokalizację w Gliwicach - jedna z głównych ulic miasta - przy ulicy Zwycięstwa, nietrudno zauważyć, że Sygma Bank chce być dobrze widoczny dla swoich obecnych i przyszłych klientów.

"Toruń, Kielce, Wrocław, Katowice, a teraz Gliwice. Tak wygląda mapa obecności Sygma Banku w kilku miastach Polski. W maju zapowiadaliśmy otwarcie kilku placówek z myślą o zwiększeniu swojej dostępności dla klientów. Sygma Bank znany jest głównie z dystrybucji swoich produktów finansowych za pośrednictwem sieci handlowych, tych największych, ale również średnich i najmniejszych - często lokalnych. Mówiąc innymi słowami, pomagamy w zakupach zgodnie z naszą misją. Projekt otwarcia własnych samodzielnych placówek nie oznacza jednak, że zamierzamy rezygnować z dotychczasowego modelu biznesowego - współpracy ze sklepami. Wciąż aktywnie będziemy promować wspólnie z nimi nasze usługi, dodatkowo chcemy być obecni w miastach o dużym potencjale rozwoju, w świetnie zlokalizowanych placówkach, będąc "pod ręką" dla naszych klientów. Dotychczasowa liczba odwiedzin w czterech placówkach pokazuje nam, że ta decyzja była słuszna. Oczywiście placówka w Gliwicach nie musi być naszą ostatnią otwartą w tym roku, ale teraz zbyt wcześnie jest na podanie szczegółów. Warto dodać, że oprócz samodzielnych placówek Sygma Bank pojawił się ze swoimi stoiskami w dwóch galeriach handlowych - Mazovia w Płocku oraz Gemini Park  w Tarnowie." - powiedział Krzysztof Komosa, Zarządzający Sprzedażą w Sygma Banku.

Nie jest wykluczone, że w nadchodzących miesiącach sieć placówek Sygma Banku powiększy się o nowe lokalizacje.

Sygma Bank

Udostępnij artykuł: