System Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej: Jestem bankowcem na dobrym kursie

NBS 2015/04

W warszawskim Klubie Bankowca odbyła się jubileuszowa 50. uroczystość wręczenia certyfikatów w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej.

Związek Banków Polskich nadał 73 stopnie zawodowe Dyplomowanego Pracownika Bankowego. W uroczystości uczestniczyli Krzysztof Pietraszkiewicz – prezes ZBP, Włodzimierz Grudziński – przewodniczący Komitetu ds. Standardów Kwalifikacyjnych, dr Mariusz Zygierewicz – dyrektor w ZBP i przewodniczący Komisji Egzaminacyjnych, przedstawiciele zarządów banków i szkół bankowych. System standardów funkcjonuje od 1997 r., w tym czasie przyznano blisko 16 tys. certyfikatów. Od niedawna jest wdrażany nowy stopień kwalifikacyjny – Certyfikowany Konsultant ds. Finansowych, z akcentem na wymagania związane z etyką i dobrymi praktykami w sprzedaży produktów bankowych.

Wł. Grudziński, składając w imieniu organizatorów gratulacje wyróżnionym, podkreślił,iż ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: