Systemy bezpieczeństwa

Tylko u nas

Rozmowa z Tomaszem Dukatem - Specjalistą, Profesjonalny Wywiad Gospodarczy Skarbiec Sp. z o. o.

Maciej Małek: Gościcie państwo na Forum Liderów Banków Spółdzielczych. Powiedzmy zatem co macie do zaoferowania sektorowi i jakie funkcjonalności, benefity dzięki temu mają szansę uzyskać wasi klienci – myślę o bankach spółdzielczych.

Tomasz Dukat: Profesjonalny Wywiad Gospodarczy Skarbiec to bardzo unikatowy podmiot na rynku polskim. Jedyny, który na rynku polskim oferuje tak szeroki zakres usług w zakresie przygotowywania, realizacji, nadzorowania systemów bezpieczeństwa zarówno jeżeli chodzi o obrót gospodarczy jak i współpracę z różnego rodzaju kontrahentami w kraju jak i poza granicami. Oferujemy projektowanie dedykowanych systemów bezpieczeństwa – zarówno w ochronie fizycznej jak i ochronie obrotu gospodarczego w połączeniu z obsługą prawną. Współpracujemy z Kancelarią Prawną Skarbiec, która zajmuje się doradztwem  w zakresie obrotu gospodarczego.

Jesteśmy jedynym podmiotem na rynku polskim, który oferuje tego typu usługi w bardzo szerokim zakresie – od obsługi prawnej aż do bardzo skomplikowanych systemów bezpieczeństwa. Obsługujemy bardzo wiele podmiotów gospodarczych w Polsce, dużych partnerów i dużych przedsięwzięć gospodarczych. Potrafimy zapewnić bezpieczeństwo na terytorium Polski i poza nim we współpracy z różnego rodzaju kontrahentami.

Jak zatem skalibrować waszą ofertę dla potrzeb szczególnego klienta jakim jest bank lokalny?

Banki lokalne cechują się elementarnym podejściem do klienta. Oferują mu bardzo indywidualne usługi. Nasz profil działalności jest także sierowany do bardzo indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zatem widzimy możiwość nawiązywania bardzo szerokiej współpracy z bankami gdyż szczególnym walorem dla nas jest współpraca bazpośrednio z klientem. Nie chcemy być anonimowi, postrzegani jako podwykonawcy czy pośrednicy. Cechuje nas to, że współpracujemy bezpośrednio z klientami i takim elementem cechują się banki spoldzielcze.

Rozumiem, że wobec szerokiej palety usług możecie zindywidualizować swoją ofertę, skalibrować ją pod potrzeby konkretnego klienta i specyfikę jego biznesu.

Tak, podchodzimy bardzo indywidualnie, projektujemy swoje działania od systemów bezpieczeństwa aż po bardzo szczegółowe badanie popotencjalnych kontrahentów indywidualnych. Każda usługa jest dopasowana do potrzeb klienta. Nie mamy bardzo spersonalizowanych usług w postaci szerokiego spektrum – przede wszystkim potrzeby klienta i wtedy dopiero przedstawiamy swoją ofertę i środki jakimi dysponujemy, a dysponujemy bardzo znacznymi środkami w kraju i poza granicami.

Zobacz również rozmowę w wersji wideo.

aleBank.pl

Udostępnij artykuł: