Syta 124 – nowoczesna architektura i bliskość natury. Architektoniczna duma Wilanowa już gotowa!

Finanse i gospodarka

Nowoczesna architektura wkomponowana w miejscowy krajobraz, miejsce z dala od ścisłego centrum, które oferuje wszystko, co daje tętniąca życiem metropolia. Wreszcie - najwyższy standard, eleganckie tarasy, wygodne balkony i duże okna. Syta 124 - jedna z najatrakcyjniejszych i najbardziej oczekiwanych inwestycji w Wilanowie została ukończona.

Kompleks „Syta 124” tworzy zespół czterech budynków mieszkalnych o trzykondygnacyjnej zabudowie z garażem podziemnym. Nowoczesna bryła architektoniczna, kreślona ręką doświadczonych architektów z architektonicznej pracowni projektowej „Architektonika” Włodzimierza Motylińskiego, współgra z miejscowym krajobrazem i niskimi zabudowaniami wokół inwestycji. Deweloper oferuje komfortowe, nowoczesne mieszkania w metrażach od 29 m² do 88 m².

Jednym z kluczowych elementów architektonicznych budynków są imponujące tarasy i przestronne balkony wykończone drewnianymi trapami. Duże drewniane okna zapewniają dobre nasłonecznienie pomieszczeń. Praktyczne rozplanowanie powierzchni mieszkań oraz przestrzeni wspólnej dopełnia wysoki standard wykończenia budynków.

150904.syta.02.400x

Zależało nam na wygodnej, kameralnej, eleganckiej przestrzeni na najwyższym poziomie. Wyjątkowa lokalizacja i bliskość natury wymagały stworzenia miejsca, w którym można ją kontemplować każdego dnia – stąd obszerne tarasy i balkony. Nowoczesną architekturę staraliśmy się pogodzić z zabytkowym klimatem królewskiego Wilanowa – mówi przedstawiciel White Stone Development.

Nowoczesność skąpana w zieleni
Inwestycja „Syta 124” w Wilanowie – najbezpieczniejszej i najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy – mieści się na obszarze Zawady. Inwestycja jest położona w bezpośrednim otoczeniu terenów zielonych i zabytków architektonicznych, do których należą m.in. zespół pałacowo-parkowy w Wilanowie, staw Zawadowski, Rezerwat Wysp Zawadowskich oraz Kępa Zawadowska. Pierwszy plus lokalizacji to dogodny dojazd do centrum Warszawy. Drugi – lokalizacja z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, przeznaczona do odpoczynku, niczym domowe zacisze, oraz – dzięki urokliwej niskiej zabudowie – kameralna przestrzeń. W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkole i szkoła podstawowa.

150904.syta.03.400x

150904.syta.04.400x

150904.syta.05.400x

White Stone Development w Wilanowie i nie tylko
„Syta 124” to niejedyna inwestycja White Stone Development na warszawskim Wilanowie. Spółka deweloperska działająca głównie na terenie Warszawy odpowiada również za inwestycję ZORA Wilanów – nowoczesnego budynku mieszkalnego, przywodzącego na myśl architekturę modernizmu. Ukończenie inwestycji jest planowane na IV kwartał 2016 roku.

White Stone Development tworzy kadra managerów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Deweloper ma na swoim koncie prestiżową inwestycję na warszawskim Mokotowie, czyli osiedle apartamentowe u zbiegu ulic Biały Kamień i Chodkiewicza, czy Multimedialny Dom Plusa dla Polkomtel S.A. Najnowszym nabytkiem White Stone Development jest Fort Mokotów.

150904.syta.06.400x.jpg

Projekt: Architektoniczna Pracownia Projektowa „Architektonika” Włodzimierz Motyliński
Metraże mieszkań: od 29 m² do 88 m².
www.syta124.pl

White Stone Development

 

 

Udostępnij artykuł: