Szwedzki TF Bank dołączył do Bancovo

Z rynku

Szwedzki TF Bank zaoferuje swoje usługi użytkownikom Bancovo. Najnowszy, czternasty już partner tej platformy kredytowej online, funkcjonuje wyłącznie w kanałach internetowych i specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych.

Strona internetowa Bancovo
Źródło: strona internetowa Bancovo

Szwedzki TF Bank zaoferuje swoje usługi użytkownikom Bancovo. Najnowszy, czternasty już partner tej platformy kredytowej online, funkcjonuje wyłącznie w kanałach internetowych i specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych.

Szwedzki #TFBank zaoferuje swoje usługi użytkownikom #Bancovo

Nawiązanie współpracy z TF Bank to kolejne z kilku wdrożeń przełomu roku 2018/2019, przyspieszających dynamiczny rozwój Bancovo. Co istotne, jest to już czwarty bank udostępniający swoją ofertę za pośrednictwem platformy.– Jesteśmy przekonani, że współpraca z TF Bank przyniesie mnóstwo korzyści obu stronom. Dla Bancovo jest to konsekwentne zwiększanie konkurencyjności platformy, co obiecywaliśmy naszym Klientom, a dla naszego Partnera jest to możliwość istotnego zwiększania sprzedaży w kanale online – tłumaczy Marcin Mikołajczak, członek zarządu Bancovo.

Unikalny proces kredytowy

TF Bank jest szwedzkim bankiem. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumpcyjnych o kwocie od 1,6 tys. do 80 tys. złotych, na okres od 1 do 9 lat. Ma obecnie ponad 160 tys. klientów, w pięciu krajach Europy. Na polskim rynku pojawił się w 2013 roku.– Wraz z Bancovo opracowaliśmy unikalny dla TF Banku proces kredytowy, który odbywa się całkowicie online. Jest to dla nas nowe wyjątkowe doświadczenie na rynku polskim. W Skandynawii TF Bank działa już w branży e-commerce, jednak polskie otoczenie rynkowe znacznie różni się od uwarunkowań skandynawskich. Nie wszystkie doświadczenia ze Szwecji czy Norwegii możemy zaimplementować w naszym kraju, dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z tak doświadczonym partnerem jak Bancovo, aby stworzyć coś wyjątkowego – wyjaśnia Jacek Marchewka, dyrektor sprzedaży TF Bank AB oddział w Polsce.Bancovo to w pełni cyfrowa platforma pośrednictwa finansowego online. Oferuje dostęp do rzeczywistych ofert banków oraz firm pożyczkowych, w które klienci mają wgląd już w ciągu minuty od zakończenia wypełniania wniosku. Sam proces wnioskowania został znacznie uproszczony, ponieważ większość pól we wniosku uzupełnia się automatycznie dzięki narzędziom wykorzystującym machine learning i dane z zewnętrznych baz, m.in. KRS.

Źródło: Bancovo

 
Udostępnij artykuł: