Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE 31 marca – 1 kwietnia 2012 r.

Finanse i gospodarka

31 marca i 1 kwietnia 2012 roku inaugurujemy kolejny rok z Targami redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie. Na ten specjalny targowy weekend w Hali Targi przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego "M".

31 marca i 1 kwietnia 2012 roku inaugurujemy kolejny rok z Targami redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie. Na ten specjalny targowy weekend w Hali Targi przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego "M".

Do dyspozycji odwiedzających targi będą Targowi Agenci, którzy pomogą w odnalezieniu wymarzonego, nowego lokum, eksperci, którzy będą służyć radami podczas warsztatów, a przede wszystkim deweloperzy, przedstawiciele banków i inni uczestnicy rynku nieruchomości, którzy zaprezentują swoją ofertę. Tylko na Targach redNet można zakupić nieruchomości w specjalnych cenach, otrzymać rabat od dewelopera czy ubezpieczenie mieszkania gratis. Chcesz kupić mieszkanie lub dom, przyjdź na największe targi mieszkaniowe w Małopolsce!

TARGOWE ATRKACJE:

 1. Pomoc z pierwszej ręki
  TWÓJ TARGOWY AGENT

  Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek informacji związanej z targami, do Twojej dyspozycji będą Targowi Agenci oraz punkt dla zwiedzających w Centrum Informacji Targowej. Targowi Agenci - ubrani w czarne koszulki z logo Targów redNet będą poruszali się po terenach wystawienniczych i udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania związane z targami i wystawcami, wskażą stoiska na których prezentowane są produkty lub usługi znajdujące się w kręgu Twoich zainteresowań, a nawet zaprowadzą Cię do konkretnego dewelopera czy przedstawiciela banku, z którym podejmiesz dalsze rozmowy.
 2. Ubezpieczenie zakupionego "M" gratis
  TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY
  Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że porozmawiasz z doradcą Domu Kredytowego NOTUS i wypełnisz krótką ankietę, na podstawie której zostaniesz zarejestrowany. Tylko na targach będziesz mógł skorzystać z tej promocji kredytowej. Jeśli zatem planujesz zakup mieszkania, domu lub działki - nie przegap najlepszego dostępnego na rynku kredytu.
 3. Urządź swoje 4 kąty
  STREFA ARANŻACJI WNĘTRZ
  Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją i wyposażeniem mieszkania i domu, zdecydowaliśmy się przygotować Strefę Aranżacji Wnętrz. Będą się w niej prezentowały firmy produkcyjne, usługowe i handlowe, które pokażą najnowsze trendy w wyposażeniu, elementy wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie i wszystko co jest potrzebne do urządzenia własnego "M". Planujesz remont lub kupiłeś mieszkanie w stanie deweloperskim, odwiedź koniecznie Strefę Aranżacji Wnętrz.
 4. Od projektu po dom
  STREFA BUDOWY DOMU
  Jeśli szukasz informacji na temat nowości budowlanych, najnowszych rozwiązań technologicznych i innowacji technicznych koniecznie musisz zajrzeć do Sektora Budowy Domu. Tu pokazywane będą produkty i usługi jakie mogą Ci się przydać na każdym etapie budowania - od projektu począwszy po wykończenie domu. Tu także znajdziesz gotowe domy z bali, pompy ciepła, systemy klimatyzacji, parkiety z możliwością montażu ogrzewania podłogowego, kolektory słoneczne, docieplenia budynków i porady fachowców z branży budowlanej.
 5. Nasze publikacje
  KATALOG MIESZKANIOWY
  To kompendium wiedzy na temat inwestycji z Krakowa i okolic. To źródło informacji o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Zamieszczone w nim szczegółowe prezentacje, zawierają wizualizacje, ceny, metraże, a nawet rzuty mieszkań. Pogrupowane są dzielnicami, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesujących Cię nieruchomości, jakie miałeś możliwość poznać na targach. W katalogu znajdziesz też porady ekspertów z branży nieruchomości i specjalistów od finansów.
 6. Krótsza do droga do nowego lokum
  GALERIA "DZIELNICOWO"
  Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię "Dzielnicowo". Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska
  do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu rozpoczniesz od Galerii "Dzielnicowo", którą tym razem przygotowaliśmy w inforkioskach. Tu znajdziesz pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Skorzystaj z galerii, weź plan targów wraz z listą wystawców, zaznacz sobie na nim na których stoiskach znajdują się interesujące Cię inwestycje i rozpocznij rozmowy.
 7. Pobierz bilet
  WEJDŹ NA TARGI ZA DARMO
  Z myślą o Tobie, wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.targirednet.pl możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej.
 8. Edukacja dla zwiedzających
  WARSZTATY "7 KROKÓW DO WŁASNEGO M"
  Na naszych targach nie tylko chcemy podpowiedzieć Ci, które mieszkanie wybrać, ale chcemy też nauczyć jak swobodnie poruszać się w tematyce związanej z nieruchomościami. W tym celu organizujemy bezpłatne warsztaty, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie dla Ciebie problemem. Przez dwa targowe dni będziesz mógł posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od naszego Partnera - serwisu www.tabelaofert.pl otrzymasz przewodnik "7 kroków do własnego M".
 9. Chwila relaksu
  KAWIARENKA TARGOWA
  Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to doskonałe miejsce na wypicie kawy lub herbaty, zjedzenie smacznego ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji przygotowanych przez deweloperów i banki specjalnie na targi.
 10. Wybierz i wygraj nagrodę
  PRZYJAZNY WYSTAWCA
  Przechadzając się po terenach targowych zwracasz uwagę nie tylko na oferty wystawców, ale też na wygląd ich stoiska i obsługę przedstawicieli firm, z którymi podejmujesz rozmowy. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoją opinią, weź udział w konkursie i wygraj drobny sprzęt AGD. Wystarczy, że wypełnisz kupon, który otrzymasz od Targowych Agentów. Wpisz numer stoiska lub nazwę swojego faworyta, podaj swoje dane i czekaj na nasz telefon. Zadamy Ci jedno proste pytanie dotyczące targów lub ich organizatora. Odpowiesz poprawnie i nagroda jest Twoja.
 11. Podpatrz fachowców i...
  ZRÓB TO SAM
  Tu będziesz mógł dowiedzieć się i zobaczyć jak malować, tapetować, ułożyć panele czy parkiet, jak odnowić stare meble albo jak szybko pozbyć się małej domowej usterki. Fachowcy z firm ze Strefy Aranżacji Wnętrz będą pokazywali jak w prosty, ale ciekawy sposób wykończyć, wyposażyć lub nadać nowy charakter mieszkaniu. Warsztaty będą miały formę interakcji. Zwiedzający będą mogli zasięgnąć rady i samodzielnie spróbować np. zaaranżować swoje nowe "M", ułożyć płytki lub nadać nową fakturę ścianom.

Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE
31 marca-1 kwietnia 2012 r., godz. 10-17
Hala Targi w Krakowie (ul. Centralna 41a)
Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny

Partner Strategiczny Targów: GEO Grupa Deweloperska

Partner Targów: ATAL S.A.

Patroni Honorowi: Minister Transportu, Budownictwa, Gospodarki Morskiej Sławomir Nowak, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Źródło: redNet Media

Udostępnij artykuł: