Targi Twoje Pieniądze 2010

Finanse i gospodarka

W dniach 14-16 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się XVI Polskie Forum Kapitałowo-Finansowe TWOJE PIENIĄDZE 2010. Patronem Forum, jak co roku, był Związek Banków Polskich.

Przez trzy dni ekonomiści, przedsiębiorcy, media oraz osoby prywatne rozmawiały o perspektywach rozwoju krajowego rynku finansowego. Główne tematy poruszone w tym roku dotyczyły finansowania rozwoju firm, pozyskiwania środków i funduszy unijnych na rozwój regionów, oferty funduszy inwestycyjnych, rozwoju płatności mobilnych w Polsce, ulg podatkowych w ubezpieczeniach społecznych, finansowaniu rynku mieszkaniowego i nieruchomości komercyjnych.

twoje.pieniadze.2010.02.420x

W ramach Forum, już po raz szósty, odbyły się także targi COIN Expo. Dzięki obecności wielu polskich i zagranicznych wystawców w Pałacu Kultury można było obejrzeć i zakupić numizmatyczne dzieła sztuki. Ważnym elementem Forum był Program Edukacyjny przeznaczony dla klientów rynku finansowego, profesjonalistów i doradców finansowych. Program obejmował liczne szkolenia, debaty i seminaria.

twoje.pieniadze.2010.01.420x

Podczas Forum odbyła się debata „Perspektywy rozwoju płatności mobilnych w Polsce”, której patronem był Związek Banków Polskich. O zasadach funkcjonowania, perspektywach rozwoju oraz infrastrukturze rynku płatności mobilnych dyskutowali eksperci: Krzysztof Pycia (Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.), Jakub Kiwior (Visa Europe), Konrad Łuczak (mPay S.A.), Krzysztof Drzyzga (MasterCard) oraz Wojciech Zawada (Inteligo Financial Services S.A.)

twoje.pieniadze.2010.03.420x

Udostępnij artykuł: