Targowy kredyt hipoteczny z prowizją 0 złotych – nowa promocja eurobanku

Bankowość

eurobank uatrakcyjnił swoją ofertę hipoteczną o kredyt w promocji "Niski procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego z prowizją 0 złotych będą mieli wyłącznie uczestnicy Targów Mieszkań i Domów oraz innych targów mieszkaniowych, w których bank weźmie udział w 2014 roku.

eurobank uatrakcyjnił swoją ofertę hipoteczną o kredyt w promocji "Niski procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego z prowizją 0 złotych będą mieli wyłącznie uczestnicy Targów Mieszkań i Domów oraz innych targów mieszkaniowych, w których bank weźmie udział w 2014 roku.

Obecność na imprezach targowych to dla eurobanku doskonała okazja do spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu we wszystkie edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, które umożliwiają nam dotarcie z ofertą bezpośrednio do naszej grupy docelowej - osób poszukujących finansowania na zakup nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników targów, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną ofertę promocyjną - kredyt hipoteczny "Niski procent na targach" z prowizją 0 złotych. Ze względu na fakt, że standardowa prowizja za udzielenie kredytu mieszkaniowego wynosi 2%, jest to oferta warta szczególnej uwagi - mówi Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku.

0 złotych prowizji

Promocja "Niski procent na targach" znosi prowizję za udzielenie kredytu hipotecznego w związku z uczestnictwem w targach, które potwierdza specjalny certyfikat wydany na targowym stoisku eurobanku. Wniosek o kredyt hipoteczny w ofercie promocyjnej "Niski procent na targach" należy złożyć w placówce eurobanku w ciągu 90 dni kalendarzowych od pierwszego dnia targów, w których wzięto udział.

Możliwość obniżenia marży

Marża dla kredytu hipotecznego w promocji "Niski procent na targach" od 1 marca 2014 roku będzie wynosiła od 1,69% do 2,60%. Jest ona ustalana indywidualnie i zależy od zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego. Istnieje możliwość znacznego obniżenia marży w związku ze skorzystaniem z poniższych produktów dodatkowych oferowanych przez eurobank, przy czym marża ostateczna osiągnięta na skutek zastosowanych obniżek nie może osiągnąć wartości niższej niż 1,39%:

 • konto w pakiecie Prestige lub Online z przelewem wynagrodzenia - uprawnienie do marży obniżonej o 0,2 p.p.
 • karta kredytowa, którą dokonywana będzie średnio min. 1 transakcja w miesiącu - uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • lokata (min. 15 000 PLN / min. 12 miesięcy) - uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • fundusz inwestycyjny (min. 10 000 PLN / min. 12 miesięcy) - uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • grupowe ubezpieczenie od utraty pracy w dowolnym pakiecie z oferty Banku - uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.
 • grupowe ubezpieczenie na życie w dowolnym pakiecie z oferty Banku - uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.

Dostępność kredytu "Niski procent na targach"

Kredyt hipoteczny "Niski procent na targach" z prowizją 0 złotych to specjalna oferta eurobanku, dostępna wyłącznie na Targach Mieszkań i Domów oraz na wybranych wydarzeniach targowych, w których eurobank weźmie udział w 2014 roku. Mieszkańcy miast, w których organizujemy Targi Mieszkań i Domów, znają i lubią nasze imprezy. To idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania, domu lub finansowania na planowane zakupy. W każdej edycji bierze udział ponad 100 wystawców oraz około 12.000 uczestników - podkreśla Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizator targów. eurobank jest zaangażowany we wszystkie edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, oferując kredyt hipoteczny z prowizją 0 złotych w następujących miastach i terminach:

 • Wrocław (1-2 marca 2014 i 20-21 września 2014)
 • Gdańsk (1-2 marca 2014 i 13-14 września 2014)
 • Kraków (15-16 marca 2014 i 18-19 października 2014)
 • Poznań (22-23 marca 2014 i 6-7 września 2014)
 • Warszawa (13-14 września 2014 i 18-19 października 2014)

Promocja "Niski procent na targach" z 0 zł prowizji jest dostępna wyłącznie dla Klientów, którzy wzięli udział w Targach Mieszkań i Domów.

Promocja trwa przez 90 dni kalendarzowych liczonych od pierwszego dnia targów.

RRSO na dzień 01.03.2014r. przy całkowitej kwocie kredytu mieszkaniowego: 200 tys. zł, LTV 80%, wynosi 5,44 % (oprocentowanie nominalne 5,36%, marża 1,80%, podwyższona o 0,85 p.p. do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku przez 6 miesięcy, prowizja 0 zł, okres kredytowania 360 miesięcy, ubezpieczenie na życie: 25 920 zł oraz ubezpieczenie nieruchomości: 6 390 zł w całym okresie kredytowania, wycena nieruchomości 260 zł, wpis hipoteki 200 zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19 zł).

Rata miesięczna: 1 119,33 zł, całkowita kwota do zapłaty: 399 487,98 zł, całkowity koszt kredytu: 199 487,98 zł.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego w promocji "Niski procent na targach" zależy od oceny ryzyka kredytowego Klienta oraz skorzystania z produktów dodatkowych, wskazanych w Regulaminie promocji kredytu hipotecznego "Niski procent na targach".

Szczegóły oferty kredytu hipotecznego, opłaty, prowizje, informacje o zakresie ubezpieczeń, ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Regulamin promocji dostępne są na stoisku targowym Banku, w placówkach oraz na www.eurobank.pl.

Źródło: Euro Bank SA

Udostępnij artykuł: