Technologie i techniki: Na kryzys?-AMRON w pigułce

BANK 2008/12

Wiarygodna informacja o aktualnej wartości nieruchomości oraz trafna diagnoza zmian zachodzących na rynku nieruchomości mogą okazać się gorzką do przełknięcia pigułką. Lecz tylko jej przyjęcie pozwala inwestorowi czy instytucji finansowej korzystającej z zabezpieczenia na nieruchomości na skuteczne przeprowadzenie właściwej terapii.

Zaniepokojenie konsekwencjami amerykańskiego kryzysu hipotecznego dla Polski oraz widoczna od kilku miesięcy zmiana dynamiki rozwoju polskiego rynku nieruchomości generują rosnące zapotrzebowanie na informacje, analizy i raporty dotyczące konkretnych nieruchomości, jak również zjawisk zachodzących na tym rynku. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Związek Banków Polskich, udostępniając od stycznia 2009 roku System Analiz i Monitorowania Rynku Obrotu Nieruchomości AMRON także dla innych podmiotów aktywnych na tym rynku – rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami, deweloperów, notariuszy. Oferta współpracy skierowana będzie również do starostw powiatowych.

BAZA DANYCH

System AMRON gromadzi i przetwarza dane o następujących typach nieruchomości:

  • nieruchomości gruntowe

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: