Technologie: Pracownicy na każdym stanowisku chcą pracować w ten sam sposób – po swojemu

BANK 2018/12

Sebastian Antkiewicz, Client Solutions Lead, Dell Polska

Ponad 82% pracowników jest zdania, że naprawdę dostosowana do ich potrzeb technologia zwiększyłaby ich produktywność1. Ponad 77% sądzi, że podobny efekt pozwoliłyby im uzyskać technologie rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej2. Jednocześnie mniej niż 1 na 5 osób jest zadowolona z tego, co ma obecnie3.

– Rozwiązania, które są od początku projektowane i tworzone z myślą o pracownikach najlepiej zaspokajają potrzeby personelu i umożliwiają stawienie czoła jego oczekiwaniom. Dzięki takiemu podejściu, każdemu możemy zaoferować urządzenie i akcesoria optymalnie dopasowane do konkretnych celów. Jego celów. – komentuje Sebastian ­Antkiewicz, Client Solutions Lead, Dell Polska.

Przedstawiamy PERSONAS. Są to starannie opracowane, najpopularniejsze formy wykonywania zadań, które w przeszłości zostałyby przydzielone do jednej z dwóch kategorii: pracownika biurowego lub pracownika terenowego. Jednak dziś tak wąski podział nie jest już wystarczający.

Pracownik biurowy (Desk – Centric)

Nie mówimy tu już o boksie w biurze, lecz ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: