Technologie: Uniwersalny system nie tylko dla windykatora

BANK 2016/05

Z Mirosławem Wnukiem, dyrektorem rozwoju obszaru windykacji w firmie VSoft, rozmawiał Jerzy Majka.

Wśród oferowanych przez państwa firmę systemów pojawiło się ostatnio nowe narzędzie – VSoft Mobile Workforce, mające na celu wspieranie pracowników terenowych. Czym ten system wyróżnia się na tle innych aplikacji dostępnych na rynku?

– Przygotowane przez nas rozwiązanie jest parametryzowalne, umożliwia niezwykle elastyczne zarządzanie zadaniami. Pierwotnym zadaniem aplikacji VSoft Mobile Workforce jest usprawnienie pracy windykatorów terenowych, tak by mogli oni otrzymywać zlecenia zadań na swoich urządzeniach mobilnych (telefonach lub tabletach) i wprowadzać je na bieżąco w harmonogram prac. Na przykład zaplanować nowe zadanie odpowiednio do wyznaczonej wcześniej trasy przejazdu bądź miejscowości, w której w danej chwili przebywają. Aplikacja umożliwia także natychmiastowe raportowanie rezultatów pracy do systemu zlecającego zadanie.

<...>

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: