The Heart Warsaw już otwarte

Aktualności / Z rynku

24 stycznia 2017 r. na 38. piętrze biurowca Warsaw Spire, miało miejsce uroczyste otwarcie działającego na europejską skalę centrum współpracy startupów i korporacji. Centrum powstało dzięki inicjatywie firmy D-RAFT przy wsparciu Mastercard i Ghelamco Poland.

The Heart Warsaw obsługuje największe polskie firmy i międzynarodowe korporacje w pozyskiwaniu innowacji od młodych spółek technologicznych z Europy i Izraela. Dzięki The Heart Warsaw najlepsi przedsiębiorcy z całego regionu zyskują wsparcie w szybkim skalowaniu swojego biznesu oraz ekspansji zagranicznej.

The Heart Warsaw jest dla korporacji punktem kontaktu i spotkań z europejskim środowiskiem przedsiębiorców. Wsparcie udzielane korporacjom jest kompleksowe – od przygotowania organizacji do współpracy ze startupami, przez dedykowany scouting, aż po pilotażowe wdrożenia.

W przestrzeni The Heart Warsaw spotykać się będzie działający już od dwóch lat Corporate Club, którego celem jest wymiana doświadczeń liderów odpowiedzialnych za innowacje i cyfrową transformację biznesu. W projekt zaangażowały się już m.in. takie przedsiębiorstwa jak BNP Paribas, Orbis, ING Bank Śląski, Microsoft, EY, PKO Bank Polski czy PZU.

Źródło: aleBank.pl

Udostępnij artykuł: