The Next Moment – Nowa strona od Europ Assistance

Finanse i gospodarka

W życiu każdego człowieka bywają zarówno chwile pełne radości, dumy, wzruszeń, jak i te trudniejsze, w których czujemy się zagubieni, potrzebujemy czyjejś pomocy i wsparcia.

Europ Assistance od 50 lat wspiera klientów na całym świecie, pomagając im w tych najtrudniejszych sytuacjach: związanych ze zdrowiem, w podróży, w domu, czy podczas jazdy samochodem. Dzięki pomocy firmy, klienci mogą zapomnieć o trudnościach i na nowo odczuwać beztroskę, radość i spokój.

Dbanie o pozytywne emocje to krok ku lepszej jakości życia. I ta myśl stała się punktem wyjściowym do stworzenie strony The Next Moment na Facebooku. Strona ta zachęca klientów, partnerów, pracowników i  wszystkich innych użytkowników portalu do dzielenia się pozytywnymi emocjami, doświadczeniami z radzenia sobie w trudnych sytuacjach i dbania o harmonię  w życiu. Wymiana tych doświadczeń stanowi potwierdzenie dla innych, że każda trudna sytuacja prędzej czy później zostaje rozwiązana, i znów będzie można cieszyć się równowagą w życiu.  The Next Moment  to platforma wzajemnego wsparcia, a także idealne narzędzie do budowania pozytywnych relacji pomiędzy jej użytkownikami. Strona dostępna jest pod adresem http://bit.ly/thenextmoment.

Inauguracja The Next Moment na Facebooku miała miejsce 22 maja.

Źródło: Europ Assistance

Udostępnij artykuł: