Tomasz Panabażys prezesem Dolcanu

Kadry

Tomasz Parabażys został wybrany nowym prezesem jednej z największych firm deweloperskich w Polsce. Chodzi o spółkę Dolcan, która prowadzi swe dzilania w wielu miastach na terenie całego kraju, m.in.: w Warszawie, Szczecinie, Lublinie, Bydgoszczy i Częstochowie.

Tomasz Parabażys z branżą nieruchomości związany jest od bardzo dawna. Do tej pory pełnił funkcję wiceprezesa i członka zarządu w firmie J.W. Construction. Od lat jego specjalizacją są działania związane z pionem sprzedaży w zakresie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.   

W swojej karierze zajmował się także kierowaniem pracą i rozwojem działów: prawnego i logistyki, zarządzaniem i planowianiem obszaru finansów – w tym bieżącą analizą i planowaniem budżetu firmy. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie oraz studiów MBA przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Dolcan Plus, będąc jednym z czołowych deweloperów w stolicy, zarudnia obecnie ponad 150 osób w siedmiu działach. Firmą kieruje założyciel i przewodniczący Rady Nadzorczej – Sławomir Doliński. W 2013 roku deweloper planuje wprowadzić na rynek 600 nowych mieszkań.

Źródło: www.prnews.pl

Udostępnij artykuł: