Top Employers 2016 – Citi Handlowy oraz Citi Service Center Poland szósty rok z rzędu wyróżnione za wysokie standardy w dziedzinie polityki personalnej

Bankowość

Citi Handlowy i Citi Service Center Poland po raz kolejny zostały nagrodzone tytułem Top Employers. Wyróżnienie przyznaje Instytut Corporate Research Foundation firmom, których polityka personalna uzyskała najwyższe noty w prowadzonych badaniach. W tym roku nagrodzono 39 organizacji w kraju.

City Handlowy - Logo
City Handlowy - Logo (źródło: Citi Handlowy)

Citi Handlowy i Citi Service Center Poland po raz kolejny zostały nagrodzone tytułem Top Employers. Wyróżnienie przyznaje Instytut Corporate Research Foundation firmom, których polityka personalna uzyskała najwyższe noty w prowadzonych badaniach. W tym roku nagrodzono 39 organizacji w kraju.

- Tegoroczny certyfikat Top Employers Polska trafia do nas w momencie dynamicznego rozwoju sektora centrów usług biznesowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Rynek outsourcingu w Polsce to już ponad pół tysiąca podmiotów zatrudniających blisko 160 tysięcy pracowników. Citi Service Center Poland zajmuje czołowe miejsce wśród przedstawicieli branży - mówiła Terri Gerosa, dyrektor zarządzająca CSC Poland. – Naszą największą wartością jest zespół, co podkreślałam odbierając niedawno nagrodę dla najlepszego menadżera centrów usług biznesowych CEE Shared Services and Outsorcing Awards. Znaleźliśmy się w gronie 39 najlepszych pracodawców w Polsce. Wyróżnienie Top Employers potwierdza, że dbamy o naszych pracowników oferując komfortowe warunki pracy i szerokie możliwości rozwoju.

Jak powiedziała Beata Jaźwiec, Szefowa Pionu Zarządzania Kadrami w Citi Handlowy odbierając nagrodę: „To już szósty tytuł Top Employers dla Citi Handlowy i  jestem z tego powodu niezmiernie dumna. Nagroda jest dla mnie potwierdzeniem sensu i wartości działań organizacji prowadzonych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W ciągu tych lat Bank ewoluował jako pracodawca, niezmiennie jednak kluczowe pozostają dla nas wysokie standardy HR. Konsekwentnie podkreślamy naszą globalność i możliwości rozwoju zawodowego w strukturach Citi – co widać choćby na przykładzie ubiegłego roku, w którym ponad 400 pracowników wzięło udział w międzynarodowych szkoleniach i projektach rozwojowych.

Certyfikatem Top Employers wyróżniane są organizacje spełniające najwyższe standardy w dziedzinie HRM (Human Resources Management). Certyfikat przyznawany jest w wyniku niezależnego, opartego na faktach badania przeprowadzanego przez Instytut CRF (Corporate Research Foundation) – jedną z wiodących instytucji badających politykę personalną na świecie. Badanie odbywa się w oparciu o obszerną listę pytań zadawanych menedżerom HR oraz audyt polityki zatrudnienia w oparciu o następujące kryteria:

  • Strategia rozwoju talentów

  • Planowanie zasobów ludzkich

  • Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)

  • Szkolenia i rozwój

  • Zarządzanie wynikami

  • Rozwijanie umiejętności przywódczych

  • Rozwój kariery i planowanie sukcesji

  • Wynagrodzenia i świadczenia

  • Kultura

Udostępnij artykuł: