TUW PZUW wprowadza ubezpieczenia wzajemne dla MŚP

Z rynku

TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW PZUW) wprowadził ubezpieczenia wzajemne oparte na zasadzie non-profit dla drobnych przedsiębiorców i franczyzobiorców, podała instytucja.

Logo TUW PZUW
Fot. TUW PZUW

TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW PZUW) wprowadził ubezpieczenia wzajemne oparte na zasadzie non-profit dla drobnych przedsiębiorców i franczyzobiorców, podała instytucja.

Okres pandemii, gdy wiele drobnych firm stanęło przed widmem bankructwa, pokazał, jak potrzebna jest ich ochrona.

"Otwierając się na ich potrzeby, rozpoczynamy nowy etap w naszej działalności. Stoi za tym ta sama idea, która legła u postaw powołania TUW PZUW, a więc zaangażowanie w rozwój polskiego biznesu. Oprócz wielkich przedsiębiorstw, które ubezpieczamy, chcemy wspierać te najmniejsze, które dają zatrudnienie milionom Polaków" - powiedział prezes TUW PZUW Rafał Kiliński, cytowany w komunikacie. 

Współpraca z siecią sklepów Żabka i jej franczyzobiorcami

TUW PZUW rozpoczął już współpracę z polską siecią sklepów Żabka i jej franczyzobiorcami. Spółka będzie rozwijać ofertę dla drobnych przedsiębiorców i franczyzobiorców tworzących sieci handlowe i usługowe.

Czytaj także: TUW PZUW wprowadza ubezpieczenie dla franczyzobiorców, najpierw w sieci Żabka >>>

Ubezpieczenia wzajemne oparte na zasadzie non-profit

Ubezpieczenia wzajemne oparte na zasadzie non-profit dają najlepsze możliwości wsparcia drobnej przedsiębiorczości, zapewniają elastyczność i optymalne warunki, podano również.

TUW PZUW, będące częścią Grupy PZU, to największe w Polsce towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych, które ubezpiecza klientów korporacyjnych, w tym podmioty gospodarcze, medyczne, samorządy i instytucje administracji publicznej, a także uczelnie i instytucje kościelne. Specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, zdrowotnych i komunikacyjnych. Działa na zasadzie non-profit. 

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: