Twisto: tydzień po debiucie karty wielowalutowej ponad 12 tys. rejestracji

Z rynku

BLIK w Twisto
BLIK w Twisto Fot. Materiały prasowe

W aplikacji karty wielowalutowej połączonej z aplikacją, w Twisto zarejestrowało się ponad 12 tys. osób, podała spółka.

W aplikacji karty wielowalutowej połączonej z aplikacją, w #Twisto zarejestrowało się ponad 12 tys. osób, podała spółka #KartyWielowalutowe

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego rezultatu. Zainteresowanie Twisto w Polsce okazało nawet większe niż zakładaliśmy. W ciągu 7 dni zgłosiło się do nas blisko 25 tys. osób, które obecnie są na różnym etapie rejestracji. Pierwsi klienci otrzymali już karty i wykonują transakcje. Cieszymy się, że nasza oferta jest atrakcyjna dla użytkowników. Polacy kochają nowości i są otwarci na nowoczesne metody płatności. Zachęcamy nowych klientów do udziału w programie poleceń Twisto” – powiedział założyciel i CEO Twisto Michal Smida, cytowany w komunikacie.

Czytaj także: Twisto: fintech wprowadza własną kartę płatniczą połączoną z aplikacją >>>

Karta Twisto zadebiutowała na polskim rynku 21 października br. Jest ona bezpłatna i można nią płacić w każdym sklepie internetowym i stacjonarnym – wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard, przypomniano.

Jeden z najszybciej rosnących fintechów w Europie

Twisto to jeden z najszybciej rosnących fintechów w Europie. Oferuje wygodną aplikację do  codziennych płatności, połączoną z kartą wielowalutową z kursem wymiany walut Mastercard bez opłat i prowizji. Na polskim rynku Twisto działa od 2018 r. i oferuje również nowatorską formułę zakupową „kup teraz, zapłać później” na jedno kliknięcie, dzięki której klient ma aż 21 dni na zapłacenie za e-zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Partnerem strategicznym Twisto w Polsce jest ING Bank Śląski. Firma powstała w Czechach. Wśród udziałowców są grupa ING oraz towarzystwo ubezpieczeniowe Uniqa.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: