Twisto wydłuża termin zapłaty w sklepach internetowych do 30 dni

Bezgotówkowo / Z rynku

Twisto wydłużyło czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni z 21 dni oferowanych wcześniej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, podała spółka.

Twisto
Fot. Twisto

Twisto wydłużyło czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni z 21 dni oferowanych wcześniej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, podała spółka.

Wydłużenie terminu zapłaty za zakupy do 30 dni zbiega się w czasie z wdrożeniem Twisto w kolejnych 15 tysiącach sklepów internetowych.

"Tym samym nasi niezarejestrowani klienci mogą z nami robić zakupy w przeszło 30 tys. e-sklepów ze wszystkich branż, od Pizzy Hut, przez Ochnik, Venezia, Unisono, Top Secret, New Balance, GoSport po Vision Express i Szkla.com i cieszyć się najwygodniejszymi i najbezpieczniejszymi zakupami na rynku" - powiedział country manager Twisto w Polsce Adam Miziołek, cytowany w komunikacie.

Jak dokonać płatności z Twisto?

Aby dokonać płatności z Twisto, wystarczy wejść na stronę sklepu, złożyć zamówienie, a następnie jako metodę płatności wybrać Twisto lub Twisto PayU Płacę Później. Dzięki temu kupujący zyskuje 30 dni na uregulowanie należności bez dodatkowych kosztów - może sprawdzić produkt i zapłacić za niego dopiero, gdy postanowi zatrzymać zakup. Twisto przypomina kupującemu o zbliżającym się terminie zapłaty mailowo i SMS-owo. Należność można uregulować szybkim przelewem, przelewem tradycyjnym lub BLIK-iem. W przypadku płatności przez konto Twisto klient może odroczyć płatność nawet do 45 dni, podano także.

Czytaj także: Dzięki integracji z PayU płatności Twisto udostępnione w 10 tys. nowych e-sklepów w II kw. >>>

Na polskim rynku fintech Twisto działa od 2018 r. Oprócz aplikacji oferuje również nowatorską formułę zakupową "kup teraz, zapłać później" na jedno kliknięcie, dzięki której klient ma 21 dni na zapłacenie za e-zakupy bez rejestracji i dodatkowych kosztów. Partnerem strategicznym Twisto w Polsce jest ING Bank Śląski. Firma powstała w Czechach. Wśród udziałowców są grupa ING oraz towarzystwo ubezpieczeniowe Uniqa.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: